"Ķekavas Bulldogs" un FK "Rīga" sadala punktus

03.02.2016

Šovakar notika viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā "Ķekavas Bulldogs" uzņēma FK "Rīga" florbolistus. Pateicoties sava uzbrukuma līdera Toma Bitmaņa rezultativitātei, "Rīga" ne vien izglābās no zaudējuma, bet arī svinēja uzvaru papildlaikā - 6:5.

FK "Rīga" jau labu laiku ieņēma 7.vietu, bet lai to nosargātu, rīdziniekiem pietika ar vienu punktu. "Ķekavas Bulldogs" sen bija zaudējusi iespēju kvalificēties izslēgšanas spēlēm, bet ķekaviešiem katrs punkts ir zelta vērtē, jo tie vēl var noderēt četru komandu papildturnīrā, lai izvairītos no pārspēlēm ar 1.līgas spēcīgāko klubu.

Rezultātu jau 2.minūtes sākumā atklāja rīdzinieks Lauris Zaicevs (1:0), bet ķekavietis arī izdarīja precīzu metienu - pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (1:1). Otrajā trešdaļā uzbrukuma veiksmīgāk darbojās mājinieki, kas vienu brīdi ieguva pat divu vārtu pārsvaru (5:3), arī pirms pēdējā perioda vadībā atradās tieši Ķekavas komanda - 5:4. Trešajā periodā tika gūti tikai vieni vārti - precīzs metiens trīs minūtes pirms pamatlaika beigām padevās Tomam Bitmanim, ļaujot rīdziniekiem atjaunot neizšķirtu rezultātu - 5:5. Papildlaiku viesi sāka, spēlējot skaitliskajā mazākumā, bet tas netraucēja Bitmanim iemest jau trešo golu pēc kārtas, šoreiz - uzvaru nesošo (6:5).

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Toms Bitmanis, kurš ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Divi goli FK "Rīga" rindās Laurim Zaicevam. Par labāko starp ķekaviešiem atzina Vladislavu Čerņavski, kurš bija rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem. FK "Rīga" pēc šīs uzvaras pagarinājumā ir 30 punktu un ierastā 7.vieta, bet turnīra pastarītei "Ķekavas Bulldogs" tagad 10 punkti - par pieciem mazāk nekā priekšpēdējo vietu ieņemošajai "Bauskai".

"Ķekavas Bulldogs" – FK "Rīga" 5:6 ET (1:1, 4:3, 0:1, 0:1)

24:46 (6:12, 10:9, 8:14, 0:1)

"Ķekavas Bulldogs" – Vladislavs Čerņavskis 3 (2+1), Māris Skrodis 1 (1+0), Reinis Žīgurs 1 (1+0), Kaspars Kovgers 1 (1+0), Jānis Bramanis 1 (0+1), Matīss Ziemelis 1 (0+1), Ralfs Orste 1 (0+1), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).

FK "Rīga" – Toms Bitmanis 5 (3+2), Lauris Zaicevs 2 (2+0), Madars Plepis 1 (1+0), Ritvars Puriņš 1 (0+1).