"Lielvārde/Fat Pipe" revanšējas talseniekiem

17.01.2020

Negaidīti pārliecinošu uzvaru šovakar guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar viesos ar 7:3 revanšējās komandai "Talsu NSS/Krauzers" par regulārā turnīra pirmajā riņķī piedzīvoto zaudējumu. Rezultatīvākais lielvārdiešu rindās bija Juris Sandis Jēgers, kura kontā 3 (2+1) punkti.

Pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesojās pie komandas "Talsu NSS/Krauzers", savā laukumā kam bija piekāpusies ar tikai vienu vārtu starpību (2:3). Atbildes spēles pirmajā periodā abu vienību vārtsargi palika nepārspēti – 0:0. Rezultāts tika atklāts tikai 30.minūtē, kad vārtus guva lielvārdietis Armands Savins – 1:0. 34.minūtē talsenieku kapteinis Artis Raitums atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), bet pēc otrās trešdaļas vadībā ar 5:3 atradās viesi. Pēdējā periodā Lielvārdes florbolisti guva vēl divus vārtus un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 7:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Uldis Dūniņš, kurš izcēlās ar diviem vārtus guvumiem. Rezultatīvāks par viņu bija Juris Sandis Jēgers, kurš sakrāja 3 (2+1) punktus. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma Artis Raitums, kurš guva visus trīs vārtus. Interesanti, ka visos trijos vārtu guvumos viņam asistēja viens spēlētājs – Mariss Bergmanis. "Lielvārde/Fat Pipe" pēc šīs uzvaras ar 34 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas trešajā vietā, bet talseniekiem joprojām 30 punktu un piektā pozīcija.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Lielvārde/Fat Pipe" - 3:7 (0:0, 3:5, 0:2)

15:29 (4:6, 5:11, 6:12)

"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 3 (3+0), Mariss Bergmanis 3 (0+3).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 3 (2+1), Uldis Dūniņš 2 (2+0), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Rūdis Žukelis 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Oskars Tūtāns 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1).