Stalbes "Pārgauja" papildlaikā pārspēj čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe"

23.11.2019

Ārkārtīgi spraiga un sīva ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Lielvārdes novada Sporta centrā, kur pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" uzņēma Stalbes "Pārgauju". Uzvaru ar 7:6 pagarinājumā svinēja stalbieši, kuru labā izšķirošo golu iemeta Artūrs Jurševskis. Viņam šajā mačā 4 (3+1) punkti.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe", kas nupat bija guvusi trīs uzvaras pēc kārtas, šovakar savā laukumā uzņēma sev ne pārāk ērtu pretinieci – Stalbes "Pārgauju". Pēc pirmā puslaika vadībā ar vienu vārtu pārsvaru (2:1) atrādās mājinieki, jo uz stalbieša Gido Laugas precīzo metienu ar diviem goliem atbildēja lielvārdieši Niks Blumfelds un Markuss Nazarovs. Otrajā trešdaļā vadības groži pat trīs reizes mainīja savus saimniekus, bet pēdējo periodu labākā noskaņojumā sagaidīja viesi, kuri bija ieguvuši vienu vārtu handikapu – 6:5. Pamatlaika pēdējo 20 minūšu laikā tika fiksēts tikai viens vārtu guvums – jau 42.minūtē lielvārdietis Sandis Mihailovskis atjaunoja neizšķirtu – 6:6. Uzvarētāju noskaidrošanu nācās atlikt uz pagarinājumu. Jau papildlaika pirmās minūtes vidū rezultatīvs metiens padevās Stalbes komandas aizsargam Artūram Jurševskim, kuram asistēja Gvido Lauga – 7:6.

Uzvaras vārtu autors Artūrs Jurševskis ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais un pelnīti saņēma labākā spēlētāja balvu. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Gvido Laugam. Par labāko starp lielvārdiešiem tika atzīts Markuss Nazarovs, kuram 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Rūdim Žukelim. Stalbes "Pārgauja" šajā mačā ieguva divus punktus, bet kopumā tai ir jau 20 punktu un joprojām 3.vieta. "Lielvārdei/Fat Pipe" 18 punktu un 5.vieta.

"Lielvārde/Fat Pipe" – SK "Pārgauja"  - 6:7 ET (2:1, 3:5, 1:0, 0:1)

17:29 (4:7; 8:14; 5:7, 0:1)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 2 (1+1), Markuss Nazarovs 2 (1+1), Niks Blumfelds 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Juris Sandis Jēgers 1 (1+0), Valters Cīrulis 1 (0+1), Antons Žuks 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Artūrs Jurševskis 4 (3+1), Gvido Lauga 2 (1+1), Lauris Ābols 2 (0+2), Olafs Zvīnis 2 (0+2), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Mārtiņš Muižnieks 1 (1+0), Oskars Balodis 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).