"Lekrings" sakauj "Ogres Vilkus" un kļūst par Virslīgas līderi

22.11.2019

Par ELVI florbola līgas vīriešiem līderi kļuvusi komanda "Lekrings" kas šovakar Cēsīs ar 12:2 sakāva vienu no divām turnīra pastarītēm - "Ogres Vilkus", svinot piekto panākumu pēc kārtas. Uzvarētāju labā 5 (1+4) rezultativitātes punktus guva Jānis Rajeckis.

Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem notika tikai viena spēle - "Lekrings", kam pirms šī mača piederēja vicelīderes gods, Cēsīs uzņēma komandu "Ogres Vilki", kas pagaidām vēl tikai sapņo par pirmajiem punktiem turnīra tabulā. Cēsnieki, kuri bija guvuši jau četras  uzvaras pēc kārtas, zināja, ka panākums mačā pret Ogres florbolistiem ļaus viņiem vismaz uz laiku pakāpties uz pirmo vietu tabulā.

Jau pirmā perioda laikā Cēsu komanda guva trīs vārtus (3:0), piesakot savas pretenzijas uz uzvaru. Pa golam viesu vārtos iemeta Jorens Malkavs, Roberts Zande un Kārlis Bulmeistars. 22.minūtē savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa arī ogrēnieši, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Kārlis Krastiņš – 1:3. Intriga gan neparādījās, jo pēc otrās trešdaļas laukuma saimniekiem bija jau septiņu vārtu pārsvars – 8:1. Pēdējā periodā "Lekrings" savu handikapu palielināja vēl nedaudz un guva savu šīs sezonas otro pārliecinošāko uzvaru – 12:2.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (1+4) punktiem bija aizsargs Jānis Rajeckis, bet pa trim punktiem guva Emīls Dzalbs un Andris Rajeckis. Pa diviem goliem pretinieku vārtos iemeta Roberts Zande un Kārlis Bulmeisters, kuram arī labākā spēlētāja balva. Par labāko starp ogrēniešiem atzina vārtsargu Edgaru Birkenfeldu, kurš 20 minūtēs atvairīja 10 no 14 pretinieku metieniem. Cēsu "Lekrings" pēc šīs uzvaras ar 23 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu, bet "Ogres Vilki" sliktākas vārtu attiecības dēļ no priekšpēdējās pozīcijas noslīdēja uz pēdējo.