"Lekrings" ar sezonas rekordu sakauj pastarīti "Bausku"

23.10.2019

Šovakar Cēsīs notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā vietējā komanda "Lekrings" uzņēma vienu no divām turnīra pastarītēm - "Bausku". Cēsnieki uzvarēja ar šīs sezonas rezultativitātes rekordu, sagraujot baušķeniekus ar 17:2. Sezonas individuālās rezultativitātes rekordu uzstādīja Cēsu florbolists Jorens Malkavs, kura kontā 8 (4+4) punkti.

Cēsu "Lekrings", kas iepriekšējā kārtā savā laukumā sensacionāli ar 3:4 piekāpās Virslīgas debitantei "Irlavai/Avant" šovakar uzņēma turnīra tabulas pēdējās vietas īpašnieci "Bausku", kas līdzšinējās piecās spēlēs bija piedzīvojusi tikai zaudējumus, lielākoties – smagus. Bauskas komandas aizsardzība cīņā pret titulēto Cēsu komandu izturēja nepilnas desmit minūtes, līdz rezultātu ar precīzu metienu atklāja Kristiāns Miezītis. Var teikt, ka maisam gals bija vaļā – vēl pirmā perioda laikā viesu vārtos pa bumbiņai raidīja Jorens Malkavs un Kaspars Lisovskis, bet Kevins Šmits pat divas – 5:0. Tikai vienu (!) sekundi pirms pirmā pārtraukuma Bauskas komandas nulli no rezultātu tablo ar precīzu raidījumu nodzēsa Jānis Akmentiņš – 1:5. Arī otrajā trešdaļā nekāda intriga neradās – cēsnieki guva vēl piecus vārtus (10:1), bet visā spēlē "Lekrings" svinēja ļoti pārliecinošu panākumu ar 17:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Kevins Šmits, kurš šajā mačā izcēlās ar 5 (4+1) punktiem. 5 (1+4) punkti arī Emīlam Dzalbam, 4 (1+3) punktus sakrāja Jānis Rajeckis, pa diviem punktiem guva Artūrs Ozols, Jānis Melderis, Kaspars Lisovskis un Kristiāns Miezītis, bet pats rezultatīvākais ar 8 (4+4) punktiem bija Jorens Malkavs. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Tomu Rozentālu, kuram viena rezultatīva piespēle. Cēsu "Lekrings" pēc šīs uzvaras ar 12 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 2.vietu, bet baušķenieki joprojām bez punktiem un pēdējā pozīcijā.

"Lekrings" - "Bauska" 17:2 (5:1, 5:0, 7:1)

41:13 (9:7; 16:2; 16:4)

"Lekrings" – Jorens Malkavs 8 (4+4), Kevins Šmits 5 (4+1), Emīls Dzalbs 5 (1+4), Jānis Rajeckis 4 (1+3), Artūrs Ozols 2 (2+0), Jānis Melderis 2 (1+1), Kaspars Lisovskis 2 (1+1), Kristiāns Miezītis 2 (1+1), Kārlis Bulmeisters 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Roberts Zande 1 (0+1).

"Bauska" – Mārtiņš Mickevičs 1 (1+0), Jānis Akmentiņš 1 (1+0), Toms Rozentāls 1 (0+1), Everts Janušauskis 1 (0+1).