Čempionu un vicečempionu duelī vajadzīgs septītais mačs

17.03.2019

Kamēr trīs ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālistes jau noskaidrotas, vēl turpināsies ceturtdaļfināla sērija starp čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka" un vicečempioni "Valmieru". Šovakar valmierieši savā laukumā uzvarēja Ulbrokas komandu ar 7:3, sērijā atjaunojot līdzsvaru – 3:3. Valmieras komandas aizsargs Gatis Liepiņš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Ceturtdaļfināla sērijā starp "Betsafe Oxdog Ulbroka" un "Valmieru" ulbrokieši trīs reizes bija izvirzījušies vadībā, bet valmierieši divas reizes atspēlējās. Spēļu rezultāti: 5:0, 5:9, 12:1, 4:5 PS un 6:3. Šovakar Ulbrokas komandai bija iespēja iekļūt pusfinālā, ja tikai viesos izdotos pieveikt spītīgos valmieriešus. Valmieras komandu tāds scenārijs acīmredzami neapmierināja, jo jau pirmo minūšu laikā viņi izvirzījās vadībā ar 2:0, pa golam iemeta Sandijs Kalniņš un Ints Vilks. Tikai pirmā perioda pašā izskaņā ulbrokietim Matīsam Kristianam Morozovam izdevās gūt pirmos vārtus viesu komandas labā – 1:2. Otrās trešdaļas laikā mājinieki atguva divu vārtu pārsvaru – 3:1. Nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām viesiem bija tikai vienu vārtu deficīts (3:4), bet "Valmiera" guva trīs vārtus pēc kārtas, mačā tiekot pie panākuma ar 7:3, bet sērijā atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 3:3.

Labākā spēlētāja gods uzvarētāju sastāvā tika aizsargam Gatim Liepiņam, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais. Divus vārtus guva viņa komandas biedrs Sandijs Kalniņš. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina Ati Blindu, kura kontā divas rezultatīvas piespēles. Divus vārtus iemeta Kārlis Vitkovskis. Izšķirošā spēle šajā sērijā notiks ceturtdien, 21.martā, Ulbrokas sporta kompleksā.