"Lekrings" viesos atzīst Igaunijas izlases pārākumu

08.09.2018

Šodien Igaunijas pilsētā Tartu ar spēli starp mūsu ziemeļu kaimiņvalsts izlasi un Cēsu "Lekringu" tika atklāta ELVI florbola līgas sievietēm jaunā sezona. Diemžēl cēsnieces piedzīvoja pamatīgu sakāvi, piekāpjoties ar 2:15, vārtus "Lekringa" labā guva Katrīna Dārta Kārkliņa un Džeina Eglīte.

Kā Cēsu "Lekringa" dāmas, tā arī Igaunijas sieviešu izlase ELVI florbola līgā spēlē jau otro sezonu, tāpēc pretinieces savā starpā ir labi pazīstamas. Par mača favorītēm, protams, bija jāuzskata igaunietes, kuras pērnajā sezonā Cēsu komandu pieveica abās spēlēs – 11:2 un 7:5. Šodien Tartu Cēsu florbolistes savus vārtus neskartus nosargāja precīzi septiņas minūtes, bet tad spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja igauniete Katrīna Kiviranda – 0:1. Jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieces praktiski bija izšķīrušas mača rezultātu – 0:7. Tikai 37.minūtē savu nulli no rezultātu tablo beidzot izdevās nodzēst latvietēm – 1:10, vārtus pēc Madaras Akmentiņas piespēles guva Katrīna Dārta Kārkliņa. Minūti pirms pamatlaika beigām Igaunijas sieviešu izlase atradās vadībā ar 15:1, bet punktu cīņa pielikt izdevās latvietēm – 2:15, vārtus iemeta Džeina Eglīte, kurai asistēja Kate Meldere.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Judīte Hivarinena, kuras kontā 4 (2+2) punkti. Pa četriem rezultativitātes punktiem vēl divām igaunietēm – Diānai Klavanai un Katei Kūtisārei. Labākās spēlētājas balvu Cēsu komandā saņēma pirmo vārtu autore Katrīna Dārta Kārkliņa.

Igaunijas izlase – "Lekrings" 15:2 (7:0, 5:1, 3:1)

23:18 (9:8, 9:5, 5:5)

Rezultatīvākās:

Igaunijas izlase – Diāna Klavana 4 (3+1), Judīte Hivarinena 4 (2+2), Kate Kūtisāre 4 (2+2), Edīte Parnika 3 (2+1), Katrīna Kiviranda 3 (2+1), Jane Klavana 3 (1+2), Kate Loida 2 (2+0), Rete Vārta 2 (0+2), Kadre Latmete 1 (1+0), Kaisa Aruāsa 1 (0+1), Pireta Puidaka 1 (0+1).

"Lekrings" – Džeina Eglīte 1 (1+0), Katrīna Dārta Kārkliņa 1 (1+0), Madara Akmentiņa 1 (0+1), Kate Meldere 1 (0+1).