"Lielvārde/Fat Pipe" nepadodas "Pārgaujai", sērijā 2:3

10.03.2018

Izmisīgu cīņu par vietu ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā turpina titulētā "Lielvārde/Fat Pipe", kas ceturtdaļfināla sērijā pret Stalbes "Pārgauju" vairs nevar atļauties nevienu zaudējumu. Šovakar savā laukumā lielvārdieši svinēja uzvaru ar 9:6, sērijā panākot 2:3. Pa trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Niks Blumfelds un Artūrs Skadiņš.

Regulārā turnīra uzvarētāja "Lielvārde/Fat Pipe" ceturtdaļfināla sērijā pret Stalbes "Pārgauju" bija nonākusi bezdibeņa malā (1:3) un vairs nevarēja atļauties zaudēt nevienā spēlē. Sērijas pirmajos divos mačos lielvārdieši savā laukumā piekāpās ar 3:6 un 2:4. Pretinieku laukumā Lielvārdes komanda pirmajā mačā svinēja uzvaru ar 8:4, bet pēc tam atkal zaudēja ar 4:6, sērijā nonākot zaudētājos ar 1:3. Šīsdienas spēli pārpildītu tribīņu priekšā lielvārdieši sāka vareni - 3. minūtē Artūrs Skadiņš atklāja rezultātu (1:0), bet nākamo četru minūšu laikā Niks Blumfelds, Mariss Giņko un Atis Blinds panāca jau 4:0. Stalbieši savus pirmos vārtus guva tikai 27. minūtē, kad precīzs metiens padevās Edgaram Puriņam - 1:5. Pēc otrās trešdaļas lielvārdiešiem bija triju vārtu pārsvars - 7:4. Šo handikapu laukuma saimnieki veiksmīgi nosargāja arī pēdējā periodā, svinot panākumu ar 9:6. Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā joprojām atrodas Stalbes "Pārgauja" - 3:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Valters Cīrulis, kurš šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Lielvārdes komandas labā pa 3 (2+1) punktiem guva Artūrs Skadiņš un Niks Blumfelds, divus golus iemeta Antons Žuks, bet 2 (1+1) punkti Sanda Mihailovska kontā. Par labāko starp stalbiešiem atzina Oskaru Balodi, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Pa 2 (1+1) punktiem "Pārgaujas" labā guva Lauris Ābols, Edgars Puriņš un Artūrs Jurševskis. Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā joprojām atrodas "Pārgauja" (3:2), sērijas sestā spēle paredzēta jau rīt, tā notiks Cēsu sporta kompleksā.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "SK Pārgauja" 9:6 (4:0, 3:4, 2:2), sērijā 2:3

25:16 (8:4, 7:7, 10:5)

"Lielvārde/Fat Pipe" - Niks Blumfelds 3 (2+1), Artūrs Skadiņš 3 (2+1), Antons Žuks 2 (2+0), Sandis Mihailovskis 2 (1+1), Aivis Kusiņš 2 (0+2), Mariss Giņko 1 (1+0), Atis Blinds 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (0+1), Henrijs Uzraugs 1 (0+1), Toms Pļevoks 1 (0+1).

"SK Pārgauja" - Lauris Ābols 2 (1+1), Edgars Puriņš 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Ingus Laiviņš 2 (0+2), Kristiāns Miezītis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Oskars Balodis 1 (1+0), Miķelis Koknesis Roops 1 (0+1).