"NND Rīga" Jauno gadu sāk ar uzvaru pār "Ķekavu"

11.01.2018

Šodien ar spēli starp komandām "NND Rīga" un "Ķekava", kas notika Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, pēc Jaunā gada atsākās ELVI florbola līgas sievietēm turnīrs. Uzvaru ar 5:2 izcīnīja "NND Rīga" florbolistes, kļūdamas par turnīra tabulas līderēm, rezultatīvākā starp rīdziniecēm ar 3 (1+2) punktiem bija Māra Stapkēviča.

"NND Rīga" un FK "Ķekava" šosezon nūjas krustoja jau ceturto reizi. Trijos iepriekšējos mačos pārliecinošas un ļoti pārliecinošas uzvaras bija guvušas rīdzinieces - 7:3, 8:2 un 12:3. Diametrāli pretējas bija abu komandu vietas turnīra tabulā - "NND Rīga" ar 22 punktiem atradās otrajā pozīcijā, bet FK "Ķekava" ar 9 punktiem bija priekšpēdējā.

Šīvakara spēli aktīvāk sāka ķekavietes, kuras biežāk apdraudēja mājinieces Janas Filipsones vārtus, bet pārspēt viņu vismaz pirmajā periodā neizdevās. Toties rīdziniecēm uzbrukumā klājās ievērojami labāk - 5. minūtē Elīna Štrausa atklāja rezultātu (1:0), bet 15. minūtē Māra Stapkēviča realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu, pārsvaru dubultojot - 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Ieva Priede panāca jau 3:0. Spēles vidū "Ķekavai" izdevās atjaunot intrigu - pēc Agneses Brolišas un Lauras Skujevskas precīzajiem metieniem laukuma saimnieču pārsvars tika samazināts līdz minimumam (2:3). Tiesa, gūt vēl kādus vārtus ķekavietēm šovakar vairs nebija lemts. 38. minūtē Ieva Priede iemeta jau otro golu šajā mačā (4:2), bet pēdējā periodā ar rezultatīvu metienu savas komandas uzvaru ar 5:2 nofiksēja rīdzinieču kapteine Gunita Kārkliņa - 5:2.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Māra Stapkēviča, kura ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākā. Divi goli Ievas Priedes rēķinā. Par labāko starp ķekavietēm atzina vārtsardzi Kristīni Kirilovu, kura atvairīja 18 no 23 pretinieču metieniem. Jāpiebilst, ka pašas ķekavietes pa Rīgas komandas vārtiem meta teju divas reizes vairāk. "NND Rīga" pēc šīs uzvaras ar 25 punktiem izvirzījās turnīra tabulas vadībā. Ķekavas komandai joprojām 9 punkti un 5. vieta.

"NND Rīga" - FK "Ķekava" 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

23:44 (8:12, 8:21, 7:11)

"NND Rīga" - Māra Stapkēviča 3 (1+2), Ieva Priede 2 (2+0), Gunita Kārkliņa 1 (1+0), Elīna Štrausa 1 (1+0), Karīna Mičule 1 (0+1), Evelīna Nikolajeva 1 (0+1), Santa Torstere 1 (0+1).

FK "Ķekava" - Agnese Broliša 1 (1+0), Laura Skujevska 1 (1+0), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (0+1), Rita Rancāne 1 (0+1).