"Bauskai" ceturtais zaudējums pēc kārtas, šoreiz - Tartu

07.01.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši Bauskas florbolisti, kuri šovakar viesojās Tartu pie Igaunijas čempionvienības "EMU SK". Igauņi guva panākumu ar 10:8, uzvarētāju labā 4 (1+3) punktus savāca Romans Družiņinskis.

"Bauskas" florbolisti šodien bija devušies uz Tartu, lai pirmo reizi šajā sezonā krustotu nūjas ar Igaunijas čempionvienību "EMU SK". Lai arī mača rezultātu jau 4. minūtē atklāja laukuma saimnieki (1:0), drīz vien pa golam katrs guva Nikita Maksurovs un Lotārs Melderis, vadībā ar 2:1 jau izvirzot latviešus. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts - 3:3. Toties otrās trešdaļas laikā baušķenieku uzbrukums klusēja, kamēr "EMU SK" iemeta četrus golus, iegūstot, kā vēlāk izrādījās, izšķirošu pārsvaru - 7:4. Pēdējā perioda pirmajā pusē viesi gan spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimuma (6:7), bet uzreiz pēc tam turnīra rezultatīvākais spēlētājs Pāvels Semjonovs ar savu otro vārtu guvumu šajā mačā nostiprināja igauņu pārsvaru - 8:6, atlikušajās desmit minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Karls Eriks Krūsmā, kurš atvairīja 33 no 39 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (1+3) punktiem bija Romans Družiņinskis, pa diviem goliem iemeta Sens Ūe un Pāvels Semjonovs, bet 2 (1+1) punkti Rolanda Rajas kontā. Bauskas komandā labākā spēlētāja balvu saņēma vienu vārtu autors Nikita Maksurovs, bet rezultatīvākie bija Pēteris Zeltiņš ar 2 (1+1) punktiem un Justs Baltmanis ar diviem vārtu guvumiem. "EMU SK" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir 25 punkti un kāpiens uz 6. vietu, bet baušķeniekiem joprojām 18 punktu un kritiens uz 10. vietu.

"EMU SK" - "Bauska" 8:6 (3:3, 4:0, 1:3)