Olimpiādes bronzu pārliecinoši izcīna ķekavieši

09.07.2017

Par Latvijas Jaunatnes olimpiādes bronzas medaļniekiem kļuvuši Ķekavas florbolisti, kuri šodien Cēsīs ar 8:1 sakāva Stopiņu novada izlasi. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Matīss Gertsons, kurš atvairīja 19 pretinieku metienus.

Spēlē starp Stopiņu un Ķekavas novada izlasēm rezultāts 0:0 noturējās ilgāk nekā deviņas minūtes, līdz ķekavieši guva vārtus, spēlēdami skaitliskajā mazākumā - 1:0, uzbrukumā izcēlās Renāts Degins. Pēc pirmā perioda Ķekavas novads atradās vadībā ar 2:0, bet otrās trešdaļas sākumā rezultāts kļuva jau 3:0. Tikai 19. minūtē vārtus guva arī stopiņieši (Jānis Vilks) - 1:3, tas gan, kā vēlāk izrādījās, šajā mačā bija viņu goda vārti. Pēc otrā perioda Ķekavas komandai bija triju vārtu pārsvars (4:1), bet spēles pēdējā nogrieznī ķekavieši guva vēl četrus bezatbildes vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 8:1. Lielisku spēli aizvadīja Ķekavas novada izlases vārtsargs Matīss Gertsons, kurš atvairīja 19 no 20 pretinieku metieniem, par ko pelnīti saņēma labākā spēlētāja balvu. Viņa komandā rezultatīvākie bija Klāvs Jansons ar 5 (3+2) punktiem, Endijs Kleistrovs ar 4 (3+1) punktiem un Renāts Degins ar 3 (2+1) punktiem. Par labāko starp stopiņiešiem atzina Reini Rudzīti.