Juniori sīvā cīņā piekāpjas "Nokian KrP"

29.04.2017

Šodien Somijas pilsētā Tamperē pirmo no divām pārbaudes spēlēm aizvadīja Latvijas U19 vīriešu izlase, kas tikai ar 6:7 piekāpās "Nokian KrP" florbolistiem. 5 (3+2) punktus latviešu labā guva mūsu komandas kapteinis Klāvs Ozoliņš. Pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pārāki izrādījās Latvijas juniori.

Latvijas junioru izlase nākamnedēļ piedalīsies pasaules čempionātā, kas notiks Zviedrijas pilsētā Vekšē. Šīs nedēļas nogalē Latvijas jaunie florbolisti aizvada pēdējos treniņnometni, kas notiek Tamperē. Vakar komandai notika stundu ilgs treniņš, bet šodien pārbaudes spēle ar "Nokian KrP" komandu, kurā lielākā daļa spēlētāju arī ir junioru vecuma, bet viena maiņa bija paņemta no Elites līgas vienības, tostarp Latvijas izlases spēlētājs Morics Krūmiņš.

Somu florbolisti nemaz negrasījās izrādīt īpašu viesmīlību - jau 13.minūtē viņi bija izvirzījušies vadībā 3:0. 15.minūtē savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī latvieši - Klāva Ozoliņa piespēli vārtu guvumā pārvērta Pēteris Trekše (1:3). Līdz pirmajam pārtraukuma mūsu izlase rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 2:3, gols arī Ozoliņa kontā. Otrās trešdaļas pirmajā minūtē ar vārtu guvumu Somijas komandas rindās izcēlās Morics Krūmiņš - 4:2. Perioda vidū vēl divus vārtus iemeta Klāvs Ozoliņš, kuram asistēja Ralfs Orste un Pēteris Trekše (4:4). Līdz otrajam pārtraukuma pretinieki vēl apmainījās ar precīziem metieniem (5:5), Latvijas izlases labā otro golu iemeta Trekše, kuram piespēlēja Ozoliņš. Pēdējā perioda mājinieki bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru (7:5), bet 56.minūtē Arnijs Kuratņiks, kuram asistēja Krišs Treimanis, vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 6:7. Pēdējā minūtē latvieši mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr somu aizsardzība izturēja, mūsējiem zaudējums sīvā cīņā ar 6:7.

Pēc mača tika izpildīti pēcspēles metieni, tajos ar 5:4 uzvarēja mūsu florbolisti. Somu labā pirmo "bullīti" realizēja M.Krūmiņš. Mūsu komandas labā pa diviem vārtiem guva Krišs Treimanis un Arnijs Kuratņiks, vienus - Kristers Eglītis. Četrus somu metienus atvairīja mūsu vārtsargs Emīls Ērglis. Pēc spēles Morics Krūmiņš "Nokian KrP" vārdā apbalvoja trīs labākos Latvijas izlases spēlētājus - uzbrucēju Klāvu Ozoliņu, aizsargu Ralfu Orsti un vārtsargu Emīlu Ērgli, kurš cīņā iesaistījās trešā perioda sākumā.

Šovakar Latvijas izlasei paredzēts pusotru stundu ilgs treniņš, bet rīt pulksten 9.00 - otra pārbaudes spēle, kurā mūsējos eksaminēs kluba "SC Classic" komanda.