"Triobet/Ulbroka" revanšējas "Valmierai", sērijā - neizšķirts

19.03.2017

Pēc divām ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas spēlēm līdzsvars iestājies arī duelī starp "Triobet/Ulbroku" un "Valmieru". Ja vakar Ulbrokā valmierieši svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:2, tad šovakar ar 5:3 pārāki izrādījās ulbrokieši, kuri sērijā atjaunoja neizšķirtu - 1:1.

"Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" savu pusfināla sēriju sāka vakar Ulbrokas sporta kompleksā. Lai arī mača favorīti bija regulārā turnīra uzvarētāji ulbrokieši, pārliecinošu uzvaru ar 6:2 guva viesi. Šovakar abas komandas turpat Ulbrokā savas nūjas krustoja vēlreiz. Pirmajā periodā abu komandu vārtsargi palika nepārspēti, bet rezultāts tika atklāts tikai 28.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās valmierietis Lauris Alvis Stiprais - 1:0. Tieši spēles vidū ar to pašu atbildēja ulbrokietis Edžus Ceriņš, panākot neizškirtu - 1:1. Vēl vienu reizi vadībā spēja izvirzīties viesi (2:1), bet pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 3:2 par labu Ulbrokas komandai. Vadības grožus "Triobet/Ulbroka" no rokām vairs neizlaida līdz pat finālsvilpei, kas vēstīja, ka mājinieki šajā mačā uzvarējuši ar 5:3, bet sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem rezultāts atkal kļuvis neizšķirts - 1:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās nopelnīja Edžus Ceriņš, kurš izcēlās ar "hat-trick". Abi pārējie ulbrokiešu goli Nika Ķuzuļa kontā. Par labāko starp valmieriešiem atzina Mārtiņu Broku, kurš šoreiz ar rezultativitāti neizcēlās. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Aigars Belasovs un Ričards Eglītis. Sērijas trešā spēle paredzēta 24.martā, tā notiks valmieriešu laukumā - Vidzemes Olimpiskajā centrā.