Fans mēneša spēlētājs - koknesietis Vitālijs Lubgāns

19.01.2017

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju decembrī – šis gods ticis komandas "Koknese" vārtsargs Vitālijs Lubgāns. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".

Florbola komanda "Koknese" ar Vitāliju Lubgānu vārtos decembrī aizvadīja tikai vienu spēli, jo mēneša pirmajā pusē Latvijas čempionātā bija ar Rīgā notiekošo pasaules čempionātu florbolā vīriešiem saistīts pārtraukums. Koknesieši savā laukumā krustoja nūjas ar komandu "Līgatne" un spraigā cīņā svinēja uzvaru ar 2:1. Kokneses komandas vārtsargs Vitālijs Lubgāns 60 minūšu laikā atvairīja 29 no 30 metieniem. Pateicoties lieliskajam sniegumam, viņš pēc mača saņēma labākā spēlētāja balvu.

Šobrīd komanda "Koknese" ar 11 spēlēs gūtiem 26 punktiem vīriešu 2. līgas Vidzemes grupas turnīra tabulā ar 26 punktiem ieņem otro vietu. Koknesiešu vārtsargs Vitālijs Lubgāns šosezon savas komandas vārtus sargājis 515:50 minūtes, kuru laikā no 275 metieniem atvairījis 234 jeb 85.09%. Starp tiem līgas vārtsargiem, kuri aizvadījuši vairāk nekā divas spēles, V.Lubgānam ir trešais labākais rezultāts.