"Ķekavas Bulldogs" svin septīto uzvaru

02.03.2015

Šovakar ELVI florbola līgas sievietēm notika viena spēle, kurā RSU florbolistes savā laukumā uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Lai arī rezultātu atklāja rīdzinieces, pārliecinošu uzvaru ar 9:2 svinēja ķekavietes, kuru labā sešus vārtus guva Inga Ametere.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notikušās spēles rezultātu jau 2.minūtē atklāja RSU spēlētāja Sabīne Dronka (1:0), tomēr attīstīt savu panākumu laukuma saimnieces nespēja. Jau pirmā perioda laikā "Ķekavas Bulldogs" izvirzījās vadībā ar 4:1, bet otrās trešdaļas laikā panāca graujošo 8:1. Tikai pēdējā periodā abas komandas guva vienādu vārtu skaitu (pa vieniem), kas nozīmēja, ka ķekavietes svinēja septīto panākumu regulārajā turnīrā – 9:2. Situāciju turnīra tabulā šis rezultāts gan vairs izmainīt nevarēja – jau iepriekš bija skaidrs, ka "Ķekavas Bulldogs" pirms izslēgšanas spēlēm ieņems 3.vietu, bet RSU – 4.vietu.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Ingu Ameteri, kura viena pati iemeta sešus golus. Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Līga Vancāne, bet divi vārtu guvumi Andas Lužas kontā. Par labāko starp RSU florbolistēm atzina Santu Mucenieci, kura protokolā atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

RSU - "Ķekavas Bulldogs" 2:9 (1:4, 0:4, 1:1)

33:32 (11:14, 13:12, 9:6)

RSU – Ieva Priede 1 (1+0), Sabīne Dronka 1 (1+0), Diāna Zeipe 1 (0+1), Santa Muceniece 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Inga Ametere 6 (6+0), Līga Vancāne 3 (0+3), Anda Luža 2 (2+0), Gita Orste 2 (1+1), Dace Ametere 1 (0+1), Zanda Ozoliņa 1 (0+1).