Malkavs izglābj čempionu godu Ulbrokā

28.02.2015

Latvijas čempione "Cēsu alus/Lekrings" nebija tālu no tā, lai ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā pret "Ulbroku/FS Masters" nonāktu zaudētāju lomā. To nepieļāva Andris Malkavs, kurš trešajā periodā panāca izlīdzinājumu (4:4), bet pagarinājuma pirmajā minūtē guva uzvaras vārtus (5:4), ļaujot cēsniekiem atgūt vadību sērijā līdz četrām uzvarām – 2:1.

"Cēsu alus/Lekrings" florbolisti pēc sava nepārliecinošā snieguma iepriekšējā mačā, kurā savā laukumā ar 3:5 tika zaudēts "Ulbrokai/FS Masters", acīmredzami bija izdarījuši attiecīgos secinājumus. Viņu ofensīva Ulbrokas sporta kompleksā notikušās spēles sākumā pēc Ingus Laiviņa metiena ļāva atklāt rezultātu – 1:0. Tiesa, laukuma saimnieki nepalika atbildi parādā – tūdaļ pat Ainārs Juškēvičs panāca izlīdzinājumu (1:1), bet Pētera Freimaņa veiksme uzbrukumā ļāva laukuma saimniekiem uzvarēt pirmo periodu – 3:2. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (4:3), bet pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – cēsnieks Andris Malkavs 44.minūtē panāca izlīdzinājumu – 4:4. Jau pagarinājuma pirmajā minūtē tas pats Malkavs ar precīzu metienu ļāva uzgavilēt Cēsu komandas līdzjutējiem - "Cēsu alus/Lekrings" varēja svinēt uzvaru ar 5:4, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:1. Abu komandu nākamais duelis notiks jau rīt pulksten 15:30 turpat Ulbrokas sporta kompleksā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Andri Malkavu, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa diviem punktiem viņa komandas biedriem Andrim Rajeckim un Emīlam Dzalbam. Labākā spēlētāja balvu Ulbrokas komandā saņēma Ainārs Juškēvičs, kura kontā viens gols. Ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Pēteris Freimanis, bet Ērikam Akulovam divas rezultatīvas piespēles.

"Ulbroka/FS Masters" - "Cēsu alus/Lekrings" 5:4 ET (3:2, 1:1, 0:1, 0:1), sērijā 1:2

21:27 (10:12, 5:8, 6:6, 0:1)

"Ulbroka/FS Masters" – Pēteris Freimanis 2 (2+0), Ēriks Akulovs 2 (0+2), Kaspars Šķēls 1 (1+0), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0).

"Cēsu alus/Lekrings" – Andris Malkavs 3 (2+1), Andris Rajeckis 2 (1+1), Emīls Dzalbs 2 (0+2), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Ingus Laiviņš 1 (1+0), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).