"Ulbroka/FS Masters" uzvar čempionus un panāk izlīdzinājumu

22.02.2015

Sensacionāli šodien noslēdzās ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas otrā spēlē starp "Cēsu alu/Lekringu" un "Ulbroku/FS Masters" – ulbrokieši ar 5:3 pieveica čempionus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Vakar, kad "Cēsu alus/Lekrings" un "Ulbroka/FS Masters" aizvadīja ceturtdaļfināla sērijas pirmo spēli, cēsnieki pirms pēdējā perioda atradās vadībā ar 7:3, taču savu pārsvaru izsēja un uzvaru varēja svinēt ļoti nervozā mača galotnē – 8:7. Kā izrādījās, šodien pašreizējo čempionu problēmas turpinājās – jau pirmajā minūtē viņi ielaida vārtus (0:1), arī pēc pirmās trešdaļas atradās iedzinējos ar 1:2. Spēles 27.minūtē cēsnieki pirmo un vienīgo reizi šajā mačā izvirzījās vadībā ar 3:2, bet jau pēc četrām minūtēm rezultāts atkal bija neizšķirts – 3:3. 53.minūtē Edgars Zeidlers ar ļoti tālu metienu guva, kā vēlāk izrādījās, uzvaras vārtus – 4:3. Vēl vienu bumbiņu "Ulbroka/FS Masters" 60.minūtē raidīja jau tukšos pretinieku vārtos un varēja svinēt uzvaru ar 5:3, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām panākot neizšķirtu – 1:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma vārtsargs Ivars Dišereits, kurš atvairīja 24 pretinieku metienus. Rezultatīvākais jau otro maču bija Pēteris Freimanis, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti. Par labāko starp cēsniekiem atzina Emīlu Dzalbu, kurš ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākais.

"Cēsu alus/Lekrings" - "Ulbroka/FS Masters" 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)

27:20 (11:8, 11:3, 5:9)

"Cēsu alus/Lekrings" - Emīls Dzalbs 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Toms Šmits 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).

"Ulbroka/FS Masters" – Pēteris Freimanis 3 (2+1), Edgars Zeidlers 1 (1+0), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Ēriks Akulovs 1 (0+1).