Florbolistēm vēl viena uzvara - ar 15:0 sakauta Francija

04.02.2015

Valmierā notiekošajā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā otro uzvaru divās spēlēs izcīnījusi Latvijas sieviešu izlase, kas šovakar ar 15:0 sagr;ava Francijas florbolistes. Par labāko spēlētāju tika atzīta Santa Torstere.

Arī Latvijas spēlē pret francūzietēm rezultātu atklāja Santa Torstere, kura no aizvārtes golu iemeta otrās minūtes 1.sekundē. Turpinājumā latvietes darbojās tikpat aktīvi un agresīvi, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 5:0. Otrajā trešdaļā mūsu florbolistes guva vēl sešus vārtus(11:0), bet visā spēlē uzvarēja ļoti pārliecinoši 15:0. Turnīra tabulā mūsu valstsvienība ar četriem punktiem dala pirmās trīs vietas kopā ar vēl divām favorītēm – Šveici un Dāniju.