"Rubene" trešo reizi sakauj RSU

20.12.2014

Šodien Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas spēle – Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma RSU florbolistes un, tāpat kā turnīra pirmajos divos savstarpējos mačos, svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:2. Ar 5 (2+3) punktiem rezultatīvākā bija Zeltīte Bankava.

Turnīra pirmajā un otrajā aplī "Rubenes" florbolistes pārspēja studentes ar identisku rezultātu – 5:1. Šodien Kocēnu sporta namā tāds rezultāts uz tablo bija jau pēc diviem nospēlētiem periodiem. Pēc pirmās trešdaļas mājinieces atradās vadībā ar 2:0. Pēdējā periodā "Rubenes" spēlētājas iemeta vēl četrus vārtus un svinēja vienu no pārliecinošākajām uzvarām sezonā – 9:2. Kocēnu komanda ar astoņās spēlēs iegūtu 21 punktu nostiprinājās turnīra tabulas 1.vietā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vienas piespēles autori Madaru Rudzīti. Rezultatīvākās bija Zeltīte Bankava ar 5 (2+3) punktiem un Liene Adamane ar 4 (2+2) punktiem. Labākās gods RSU komandas rindās tika vienu vārtu autorei Santai Torsterei.

"Rubene" – RSU 9:2 (2:0, 3:1, 4:1)

41:19 (10:5, 16:6, 15:8)

"Rubene" – Zeltīte Bankava 5 (2+3), Liene Adamane 4 (2+2), Tatjana Varša 2 (1+1), Zane Justamente 1 (1+0), Paula Egle 1 (1+0), Rebeka Laure 1 (1+0), Madara Adamane 1 (1+0), Madara Rudzīte 1 (0+1), Zane Darša 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Santa Torstere 1 (1+0), Sabīne Dronka 1 (1+0), Santa Muceniece 1 (0+1).