"Ķekavas Bulldogs" nokož valmieriešus

19.12.2014

Trešo uzvaru Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā izcīnījusi komanda "Ķekavas Bulldogs", kas šovakar savā laukumā ar 9:7 pieveica par favorīti uzskatīto "Valmieru/ViA". Pa trim vārtiem uzvarētāju labā guva Matīss Jansons un Nils Meļķis.

Komandai "Ķekavas Bulldogs", kas šovakar savā laukumā uzņēma FBK "Valmiera/ViA", bija tikai divas uzvaras, pie tam – šomēnes uz FK "Rīga" bija pārgājis viens no ķekaviešu līderiem Gints Klēģers. Protams, ka favorītu lomā bija valmierieši, kuru sastāvā pēc atgriešanās no pasaules čempionāta bija divi izlases spēlētāji Aigars Belasovs un Gatis Liepiņš, arī punktu turnīra tabulā Valmieras komandai bija krietni vairāk. Tomēr iepriekš gūtajiem punktiem un nopelniem katrā nākamajā spēlē nav nekādas nozīmes. To uzskatāmi nodemonstrēja "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:1 un vadības grožus no rokām vairs neizlaida – pēc otrās trešdaļas 6:4, bet finālsvilpei skanot – 9:7. Ķekavas komanda izcīnīja trīs punktus, bet turnīra tabulā ar 10 punktiem joprojām ieņem to pašu 12.vietu.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Nils Meļķis, kuram tāpat kā Matīsam Jansonam - "hat-trick". Trīs rezultatīvas piespēles izdarīja Oskars Repke, bet divus golus iemeta Klāvs Ozoliņš. Par labāko starp valmieriešiem atzina Kasparu Janēviču, kuram 2 (1+1) punkti, tikpat punktu arī Elvijam Jankovskim, bet Mārtiņš Broks guva divus vārtus.

"Ķekavas Bulldogs" – FBK "Valmiera/ViA" 9:7 (3:1, 3:3, 3:3)

39:49 (16:15, 7:16, 16:18)

"Ķekavas Bulldogs" – Matīss Jansons 3 (3+0), Nils Meļķis 3 (3+0), Oskars Repke 3 (0+3), Klāvs Ozoliņš 2 (2+0), Oskars Eglītis 1 (1+0), Armands Šonmanis 1 (0+1), Intars Labsvārds 1 (0+1), Matīss Ziemelis 1 (0+1), Kristaps Logins 1 (0+1).

FBK "Valmiera/ViA" – Mārtiņš Broks 2 (2+0), Kaspars Janēvičs 2 (1+1), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Mārcis Mednis 2 (0+2), Aigars Belasovs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).