"Lielvārde" pārliecinoši sakauj "Bausku"

23.11.2014

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlē "Lielvārde" savā laukumā šovakar uzņēma FK "Bauska" florbolistus, kurus bez problēmām uzvarēja pārliecinoši - ar 9:4. Labākā spēlētāja balva lielvārdiešu sastāvā tika vārtsargam Jānim Salcevičam, kurš pēc šī mača savu amata brāļu turnīra rangā pakāpās uz 2.vietu.

"Lielvārde" savā sporta centrā uzņēma "Bausku", kas bieži vien lielvārdiešiem bijusi neparocīga pretiniece. Lai arī mājiniekiem trūka pāris uzbrukuma līderu, šoreiz viņi nospēlēja ārkārtīgi pārliecinoši un arī rezultatīvi. Jau pirmā perioda laikā "Lielvārde" izvirzījās vadībā ar 3:1, otrajā trešdaļā savu pārsvaru palielināja līdz trim vārtiem (5:2), bet spēles pēdējā posmā sagādāja saviem pretiniekiem samērā smagu zaudējumu ar 9:4. Lielvārdiešiem tā bija trešā uzvara pēc kārtas, ar 19 punktiem viņi nostiprinājušies turnīra tabulas 5.vietā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš tika galā ar 30 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie Lielvārdes komandā bija Aivis Kusiņš ar 4 (3+1) punktiem, bet pa 3 punktiem sakrāja Kristers Puķītis un Sandris Virsnītis. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Rolandu Kovaļevski, kurš izcēlās ar "hat-trick".

"Lielvārde" – FK "Bauska" 9:4 (3:1, 2:1, 4:2)

28:34 (10:14, 7:10, 11:10)

"Lielvārde" – Aivis Kusiņš 4 (3+1), Kristers Puķītis 3 (2+1), Sandris Virsnītis 3 (1+2), Antons Žuks 2 (1+1), Ervīns Torsters 2 (1+1), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Jānis Virsnītis 1 (0+1).

FK "Bauska" – Rolands Kovaļevskis 3 (3+0), Pēteris Zeltiņš 2 (1+1), Ģirts Laugalis 2 (0+2).