"Pēdu nav" trīsarpus minūtēs nokārto uzvaru Salaspilī

31.10.2014

Latvijas florbola čempionāta 1. līgas spēlē piektdien Salaspilī "Pēdu nav" izšķirošo izrāvienu veica trešā perioda trīsarpus minūtēs, kad guva četrus vārtus pēc kārtas un ar 8:4 pārspēja "Saulkalni".

Pēdējās trešdaļas 12. minūtē "Saulkalnei" izdevās atjaunot neizšķirtu - 4:4. Tomēr "Pēdu nav" paveica visu nepieciešamo, lai drīz vien nogalinātu intrigu. Viesi guva četrus vārtus pēc kārtas - 8:4.

Divus vārtus šajā izrāvienā, bet kopumā četrus vārtus šajā spēlē guva Gunārs Ozoliņš, kurš tad arī tika atzīts par labāko "Pēdu nav" sastāvā. Mājiniekiem par labāko tika nosaukts divu vārtu autors Agnis Sobažeks.

1. līgas Vidzemes grupā abām šīm komandām - "Saulkalnei" un "Pēdu nav" - ir vienāda bilance - divas uzvaras sešās spēlēs.