Rīt Valmierā startēs Četru nāciju turnīrs florbolā

30.10.2014

iiro_izlase.jpg

No 31.oktobra līdz 2.novembrim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisināsies Četru nāciju turnīrs florbolā – Latvijas, Vācijas, Igaunijas un Dānijas vīriešu izlasēm tā būs pēdējā nopietnā pārbaude pirms pasaules čempionāta, kas no 5. līdz 14.decembrim notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

 

Latvijas valstsvienība, kurai pasaules rangā šobrīd ir 6.vieta, Gēteborgā spēlēs A apakšgrupā – tajā pašā, kurā arī Vācijas izlase (7.v.). Igaunijas izlase (8.v.) cīnīsies B apakšgrupā, bet Dānijas izlase (14.v.) – D apakšgrupā. Igauņus mūsu florbolisti pēdējā oficiālajā savstarpējā mačā uzvarēja ar 5:1 (15.09.2013), dāņus – ar 5:4 (27.05.2006.), bet vāciešiem zaudēja iepriekšējā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā – 2:4.

 

 

 

 

 

Spēļu kalendārs:

Datums

Plkst.

1. izlase

2. izlase

31.10.

17.00

Igaunija

Vācija

31.10.

20.00

Latvija

Dānija

01.11.

15.00

Dānija

Igaunija

01.11.

18.00

Vācija

Latvija

02.11.

10.00

Dānija

Vācija

02.11.

13.00

Latvija

Igaunija

 

Uz šo turnīru uzaicinātie Latvijas izlases spēlētāji šovakar ieradās Kocēnu sporta namā, kur šobrīd sava galvenā trenera Īro Parviainena vadībā aizvada pirmo kopīgo treniņu. Izlases sastāvs nedaudz atšķiras no tā, kāds tika paziņots pirms mēneša – tas papildināts ar trim spēlētājiem (Ediju Hammeru (FK Rīga), Ivo Balodi (SK Pārgauja) un Jākobu Karlsonu (IBF Örebro)).

 

Latvijas vīriešu izlase:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Andis Blinds

V

RTU/Inspecta

2.

Normunds Krūmiņš

V

Cēsu alus/Lekrings

3.

Ingus Laiviņš

A

Cēsu alus/Lekrings

4.

Morics Krūmiņš

A

Nokian KrP (Somija)

5.

Oskars Fīrmanis

A

RTU/Inspecta

6.

Gatis Liepiņš

A

Cēsu alus/Lekrings

7.

Mārtiņš Broks

A

FBK Valmiera/ViA

8.

Sandris Virsnītis

A

Lielvārde

9.

Andris Malkavs

A

Cēsu alus/Lekrings

10.

Aigars Belasovs

A

FBK Valmiera/ViA

11.

Jānis Rajeckis

A

Cēsu alus/Lekrings

12.

Ainārs Juškēvičs

U

Ulbroka/FS Masters

13.

Artis Raitums

U

TPS (Somija)

14.

Gints Bērtulis

U

Cēsu alus/Lekrings

15.

Artis Savins

U

Lielvārde

16.

Atis Blinds

U

RTU/Inspecta

17.

Mārtiņš Rajeckis

U

Cēsu alus/Lekrings

18.

Mihails Kostusevs

U

Unihockey Langenthal Aarwangen (Šveice)

19.

Atis Stepāns

U

Rubene

20.

Edžus Ceriņš

U

Ulbroka/FS Masters

21.

Aleksandrs Abramovs

U

Cēsu alus/Lekrings

22.

Andris Rajeckis

U

Cēsu alus/Lekrings

23.

Juris Gribusts

U

RTU/Inspecta

24.

Edijs Hammers

U

FK Rīga

25.

Ivo Balodis

U

SK Pārgauja

26.

Jākobs Karlsons

U

IBF Örebro (Zviedrija)

 

Galvenais treneris: Īro Parviainens

Treneris: Kristians Bjorkstens

Treneris: Artis Malkavs

Fiz. sagat. treneris: Ivars Čākurs

Ārste: Lilita Lazdiņa

Fizioterapeite: Baiba Rajecka

Ekipējuma menedžeris: Oļegs Groševs

Izlases menedžere: Maija Zēmele

SPORTS VIENO!