"Ķekavas Bulldogs" atstāj sausā RSU

26.10.2014

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā fiksēts šosezon pirmais gadījums, kad vienas komandas vārti paliek neskarti - "Ķekavas Bulldogs" viesos ar 5:0 apspēlēja RSU florbolistes, ķekaviešu vārtsardze Elīna Jeige atvairīja visus 23 pretinieču metienus.

Mačā starp RSU un "Ķekavas Bulldogs", kas notika Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, ķekavietēm vajadzēja nedaudz mazāk par 6 minūtēm, lai atklātu rezultātu izvirzītos vadībā ar 1:0, vārti Ingas Ameteres kontā. Pēc pirmā perioda viešņām divu vārtu handikaps (2:0), pēc otrā – piecu (5:0), bet pēdējā trešdaļā vārti netika gūti. "Ķekavas Bulldogs" svinēja uzvaru ar 5:0, ar 8 punktiem nostiprinoties turnīra tabulas 2.vietā.

Par labāko spēlētāju starp ķekavietēm tika atzīta vārtsardze Elīna Jeige, kura neitralizēja visus 23 pretinieču metienus. Rezultatīvākās viņas komandā ar 2 punktiem katrai bija Inga Ametere un Līga Vancāne. Labākās spēlētājas balvu RSU komandā pasniedza Diānai Zeipei.

RSU - "Ķekavas Bulldogs" 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)

23:24 (9:8, 8:5, 6:11)

"Ķekavas Bulldogs" – Inga Ametere 2 (2+0), Līga Vancāne 2 (1+1), Jolanta Kļava 1 (1+0), Kristīna Degina 1 (1+0), Anda Luža 1 (0+1), Zanda Ozoliņa 1 (0+1).