"Cēsu alum/Lekringam" pret Zviedrijas čempioniem - tikai goda vārti

01.10.2014

Šodien Šveices pilsētā Cīrihē notiekošajā Čempionvienību kausa izcīņā florbolā pirmo spēli aizvadīja "Cēsu alus/Lekrings", kam pretī stājās Zviedrijas spēcīgākais klubs "IBF Falun". Cēsnieki Zviedrijas čempioniem piekāpās ar 1:14, goda vārtus mūsu komandas labā guva Gints Bērtulis.

Zviedrijas čempioni pie sev labvēlīga rezultāta kaldināšanas mačā pret "Cēsu alu/Lekringu" ķērās jau no spēles pirmās minūtes - 55.sekundē Jonass Adriansons pirmo reizi sarūgtināju mūsu komandas vārtsargu Normundu Krūmiņu - 0:1. 4.minūtē rezultāts kļuva 0:3, bet 7.minūtes vidū iemesls uzgavilēt radās cēsniekiem - Andra Rajecka piespēli vārtu guvumā pārvērta Gints Bērtulis - 1:3. Tomēr jau pirmā perioda laikā kļuva skaidrs, ka mūsu čempionu izredzes uz labvēlīgu iznākumu šajā mačā ir niecīgas 1:5.

Otrajā trešdaļā latvieši pretinieku vārtiem uzbruka daudz drošāk, tomēr vēlreiz caursist "IBF Falun" vārtsargu Johanu Rēnu viņiem nekādi neizdevās. Zviedri pa to laiku izmantoja vienu izdevību pēc otras, panākdami 1:9. Pēdējā periodā spēles gaita nemainījās - pretinieki "Cēsus alus/Lekringa" vārtos sameta vēl piecas bumbiņas, sagādājot latviešiem smagu zaudfējumu ar 1:14.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts vienīgo vārtu autors Gints Bērtulis. "IBF Falun" sastāvā tāds pats gods tika Emilam Johansonam, kurš izcēlās ar 4 (3+1) rezultativitātes punktiem. Mūsu florbolisti šajā spēlē pa pretinieku vārtiem meta 18 reizes, bet pretinieki atbildēja ar 43 raidījumiem.

Spēles protokols: ŠEIT

Fotogalerija: ŠEIT

Rīt "Cēsu alus/Lekringa" florbolistiem turnīrā būs brīvdiena, bet parīt, 3.oktobrī, cēsniekiem būs jāaizvada izšķirošajā cīņa par iekļūšanu pusfinālā. Mūsu komandas pretiniece būs Šveices čempionvienība "SV Wiler-Ersigen", mača sākums pulksten 17.30.