"Ķekavas Bulldogs" pārspēj RSU

27.09.2014

Ar uzvaru jaunā čempionāta sieviešu Virslīgas turnīru sākušas arī "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras šodien savā laukumā ar 6:4 pārspēja komandu RSU. Rezultatīvākā ķekaviešu rindās ar 3 (2+1) punktiem bija Zanda Ozoliņa.

Ķekavas sporta namā notikušās spēles rezultātu 15.minūtē atklāja "Ķekavas Bulldogs" spēlētāja Antra Berkina – 1:0, tie tā arī palika vienīgie pirmajā periodā gūtie vārti. 26.minūtē vadībā ar 2:1 izvirzījās jau RSU florbolistes, taču otrajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās laukuma saimnieces – 4:2. Pēdējā trešdaļā katra no komandām guva pa diviem vārtiem, līdz ar to "Ķekavas Bulldogs" saglabāja savu divu vārtu pārsvaru un varēja svinēt uzvaru ar 6:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsardzi Elīnu Jeigi, kura atvairīja 24 no 28 pretinieču metieniem. Rezultatīvākās viņas komandā bija Zanda Ozoliņa ar 3 (2+1) punktiem, kā arī Līga Vancāne un Kristīna Degina, kurām pa 2 (1+1) punktiem. Par labāko RSU sastāvā atzina Diānu Zeipi, bet rezultatīvākās bija Ulrika Skakovska ar diviem gūtiem vārtiem, kā arī Sabīne Dronka, kurai 2 (1+1) punkti.

"Ķekavas Bulldogs" – RSU 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

23:28 (4:2, 8:11, 11:15)

"Ķekavas Bulldogs" – Zanda Ozoliņa 3 (2+1), Līga Vancāne 2 (1+1), Kristīna Degina 2 (1+1), Edīte Ozoliņa 1 (1+0), Antra Berkina 1 (1+0).

RSU – Ulrika Skakovska 2 (2+0), Sabīne Dronka 2 (1+1), Aija Kuncīte 1 (1+0), Katrīna Banka 1 (0+1).