"Pārgauja" turpina "Latvian Open" iesākto

21.09.2014

"Latvian Open 2014" čempione "Pārgauja" savu uzvaru sēriju turpina arī Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā. Šodien stalbieši viesojās Ulbrokā, kur, nebūdami spēles favorīti, ar 9:7 sagādāja pirmo zaudējumu "Ulbroka/FS Masters" florbolistiem. Uzvarētāju labā četrus rezultativitātes punktus guva Lauris Ābols, kurš izcēlās arī ar 14 soda minūtēm.

Starptautiskajā pirmssezonas turnīrā "Lavian Open", kas notika teju pirms mēneša, pie Stalbes SK "Pārgauja" stūres debitēja treneris Mārtiņš Jarohovičs. Trijās dienās izcīnītās astoņas uzvaras stalbiešiem ļāva iegūt 1.vietu un lielāko no kausiem. Šodien "Pārgauja" viesojās pie "Ulbroka/FS Masters", lai aizvadītu pirmo Latvijas čempionāta spēli. Stalbieši sāka vareni, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 3:0. 28.minūtē un 39.minūtē ulbrokiešiem izdevās izlīdzināt rezultātu ( 4:4 un 6:6), tomēr izvirzīties priekšā pretinieki viņiem tā arī neļāva. Pēc otrā perioda "Pārgaujai" vienu vārtu handikaps (7:6), bet visā spēlē viesi uzvarēja ar 9:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Oskars Balodis, kuram 3 (2+1) punkti. Tikpat punktu arī viņa komandas biedram Olafam Zvīnim, bet rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Lauris Ābols, kuram arī 14 soda minūtes. Ābols gan nav Virslīgas nedisciplinētākais spēlētājs, jo ulbrokietim Krišjānim Zepam ir jau 16 minūtes, Aināram Juškēvičam un Edžum Ceriņam – pa 12 minūtēm. "Ulbroka/FS Masters" rindās šodien rezultatīvākais bija Kaspars Šķēls, kuram trīs vārti un labākā spēlētāja gods.

"Ulbroka/FS Masters" galvenā trenera Andra Pīlupa komentārs: "Kā pēc spēles teica mūsu vārtsargs Ivars Dišereits - kas grūti nāk, tas viegli iet. Tāda bija šī mača gaita. Slikti sākām, nonākot zaudētājos ar 0:3, taču izdevās panākt pretinieku un pie 6:6 jau šķita, ka esam atguvuši iniciatīvu. Taču, kā vairākkārt šajā spēlē gadījās, atkal atdevām vieglus golus, pieņemot neadekvātus lēmumus un pieļaujot Virslīgā neiedomājamu tehnisko brāķi. Satraukumu rada arī abās šīs nedēļas spēlēs pārāk daudz nopelnītie (nevajadzīgie) noraidījumi."

"Ulbroka/FS Masters" – SK "Pārgauja" 7:9 (0:3, 6:4, 1:2)

36:29 (8:7, 17:13, 11:9)

"Ulbroka/FS Masters" – Kristaps Šķēls 3 (3+0), Edžus Ceriņš 2 (2+0), Kārlis Petrovskis 2 (1+1), Krišjānis Zeps 2 (0+2), Ainārs Juškēvičs 2 (0+2), Aivis Hammers 1 (1+0), Edgars Zeidlers 1 (0+1), Krists Štelmahers 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Lauris Ābols 4 (1+3), Oskars Balodis 3 (2+1), Olafs Zvīnis 3 (2+1), Aivis Ādminis 2 (2+0), Ivo Balodis 2 (1+1), Ingus Balodis 1 (1+0), Miķelis Roops 1 (0+1).