Irlavniekiem pirmā uzvara – savā laukumā tiek sakauta "Ogres Vilki"

05.10.2019

Pie pirmās uzvaras, turklāt ar graujošu pārsvaru, tikusi ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Irlava/Avant", kas šovakar savā laukumā ar 13:3 sakāva komandu "Ogres Vilki". Uzvarētāju rindās ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Kristaps Kazlovskis, 4 (2+2) punkti Renāram Stančikam.

Irlavas sporta namā šovakar tikās divas turnīra tabulas lejasgala komandas – ELVI florbola līgas debitante "Irlava/Avant" uzņēma "Ogres Vilkus", kas augstākajā sabiedrībā cīnās jau trešo sezonu, bet vēl nav izcīnījusi nevienu uzvaru pamatlaikā. Spēles rezultātu jau 3.minūtē atklāja ogrēniešu uzbrukuma līderis Markuss Januševskis (1:0), bet jau pavisam drīz sekoja iespaidīga laukuma saimnieku atbilde. Vēl pirmā perioda laikā irlavnieki izvirzījās vadībā ar 5:1, divus vārtus guva Renārs Stančiks, bet pa vieniem – Ričards Gruziņš, Emīls Krūmiņš un Mareks Stančiks. Otrās trešdaļas laikā "Irlava/Avant" guva trīs bezatbildes vārtus (8:1), bet visā spēlē triumfēja ar 13:2.

Uzvarētāju sastāvā labākā spēlētāja titulu nopelnīja vārtsargs Māris Ronis, kurš atvairīja 36 no 39 pretinieku metieniem. Viņa komandas biedrs Kristaps Kazlovskis guva četrus vārtus, 4 (2+2) punkti Renāram Stančikam, ar "hat-trick" izcēlās Renārs Austrums, pa 3 (1+2) punktiem Kristam Paulovičam un Marekam Stančikam, bet pa 2 (1+1) – Emīlam Krūmiņam un Ričardam Gruziņam. Par labāko starp ogrēniešiem atzina Kārli Krastiņu, kurš sakrāja 2 (1+1) punktus.

"Irlava/Avant" - "Ogres Vilki" 13:3 (5:1, 3:0, 5:2)

45:39 (18:9; 10:13; 17:17)

"Irlava/Avant" – Kristaps Kazlovskis 4 (4+0), Renārs Stančiks 4 (2+2), Renārs Austrums 3 (3+0), Krists Paulovičs 3 (1+2), Mareks Stančiks 3 (1+2), Emīls Krūmiņš 2 (1+1), Ričards Gruziņš 2 (1+1), Jānis Klestrovs 1 (0+1).

"Ogres Vilki" – Kārlis Krastiņš 2 (1+1), Edgars Birkenfelds 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Elvijs Jankovskis 1 (0+1), Edijs Hammers 1 (0+1).