Stalbes "Pārgauja" aptur "Lielvārdi/Fat Pipe"

24.11.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem pārtrūkusi turnīra tabulas līderes "Lielvārdes/Fat Pipe" astoņu uzvaru sērija. Lielvārdieši šovakar savā laukumā uzņēma Stalbes "Pārgauju", kam piekāpās ar 7:8. Uzvaras vārtus stalbiešu labā iemeta Olafs Zvīnis.

"Lielvārdei/Fat Pipe" ar Stalbes "Pārgauju" ir īpaši rēķini, jo tieši stalbieši bija tie, kuri pagājušajā sezonā ļoti negaidīti neļāva lielvārdiešiem iekļūt tik kārotajā pusfinālā. Varbūt tieši tāpēc Lielvārdes komanda maču savā laukumā pret "Stalbi" sāka ļoti pārliecinoši, jau līdz pirmā perioda vidum izvirzoties vadībā ar 3:0. Rezultātu atklāja Aivis Kusiņš, bet pēc tam divus vārtu pēc kārtas guva Niks Blumfelfds. 12.minūtē Stalbes komandas nulli no rezultātu tablo ar precīzu metienu nodzēsa viesu uzbrukuma līderis Gvido Lauga – 1:3. Toties spēles vidū situācija jau bija radikāli mainījusies – 34.minūtē stalbietis Edgars Puriņš panāca neizšķirtu (4:4). 39.minūtē pirmo reizi vadībā izvirzījās viesi – Mārtiņš Muižnieks panāca 6:5. Līdz pārtraukumam ar vārtu guvumu paspēja atbildēt lielvārdietis Aivis Kusiņš – 6:6. Neizšķirts rezultāts (7:7) bija arī pēdējā perioda vidū, bet 53.minūtē Olafs Zvīnis iemeta, kā vēlāk izrādījās, izšķirošos vārtus, nodrošinot Stalbes "Pārgaujai" uzvaru ar 8:7. Līdz ar to pārtrūkusi Lielvārdes komandas astoņu pēc kārtas svinētu panākumu sērija.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Emīls Šūmanis, kurš ar trim piespēlēm bija arī rezultatīvākais. Divus vārtus šajā mačā guva Edgars Puriņš, bet Gvido Laugam 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Mariss Giņko, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Niks Blumfelds, Aivim Kusiņam 3 (2+1) punkti, bet Jurim Gribustam 2 (1+1) punkti. Lai arī Lielvārdes komanda piedzīvoja zaudējumu, tā ar 23 punktiem joprojām saglabā pirmo vietu turnīra tabulā. "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras ir 19 punktu un piektā pozīcija.

"Lielvārde/Fat Pipe"  – SK "Pārgauja" 7:8 (3:1, 3:5, 1:2)

30:27 (9:6, 12:13, 9:8)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 4 (2+2), Aivis Kusiņš 3 (2+1), Juris Gribusts 2 (1+1), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Ralfs Jonikāns 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1), Kaspars Mudelis 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Emīls Šūmanis 3 (0+3), Edgars Puriņš 2 (2+0), Gvido Lauga 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Mārtiņš Muižnieks 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Miķelis Koknesis Roops 1 (1+0), Olafs Zvīnis 1 (1+0), Mārtiņš Zicmanis 1 (0+1), Oskars Balodis 1 (0+1).