"Rubene" sagādā ogrēniešiem smagāko zaudējumu Virslīgā

07.10.2018

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Kocēnos, kur vietējā "Rubene" uzņēma turnīra pastarīti FK "Ogres Vilki". Ogrēnieši, kuri "augstākajā sabiedrībā" cīnās otro gadu, piedzīvoja līdz šim smagāko sagrāvi – 0:19. Kocēniešu vārtus neskartus nosargāja Ričards Salacietis, bet rezultatīvākais ar 8 (7+1) punktiem bija Reinis Mirkšs.

Kocēnu "Rubene" šovakar savā laukumā uzņēma līgas pastarīti "Ogres Vilki". Jau 1.minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja kocēnietis Reinis Mirkšs (1:0), bet līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki bija izvirzījušies vadībā ar 7:0. Otrajā trešdaļā "Rubene" turpināja graut savus pretiniekus (13:0), bet galarezultātā svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 19:0, sarūpējot ogrēniešiem līdz šim smagāko zaudējumu Virslīgā.

Kocēnu komandas vārtus neskartus nosargāja vārtsargs Ričards Salacietis, kurš atvairīja 21 pretinieku metienu. Rezultatīvākais viņa komandā ar 8 (7+1) punktiem bija Reinis Mirkšs, bet 6 (3+3) punkti Ritvaram Bērziņam. Labākā spēlētāja balvu saņēma Juris Zilberts, kura kontā 4 (1+3) punkti. Ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ivars Jēkabsons, pa trim punktiem guva Dāvis Zēmelis un Atis Stepāns, pa diviem goliem iemeta Renārs Jēkabsons un Gatis Akūlovs, bet Ingaram Matisonam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp ogrēniešiem atzina Rinaldu Osi. Pēc šīs uzvaras kocēniešiem turnīra tabulā ir 12 punktu un jau augstā 3.vieta. "Ogres Vilki" joprojām bez punktiem.

"Rubene" – FK "Ogres Vilki" 19:0 (7:0, 6:0, 6:0)

51:21 (17:7, 18:9, 16:5)

"Rubene" – Reinis Mirkšs 8 (7+1), Ritvars Bērziņš 6 (3+3), Juris Zilberts 4 (1+3), Ivars Jēkabsons 4 (0+4), Atis Stepāns 3 (2+1), Dāvis Zēmelis 3 (1+2), Gatis Akūlovs 2 (2+0), Renārs Jēkabsons 2 (2+0), Ingars Matisons 2 (1+1), Ilgvars Caune 1 (0+1), Matīss Celms 1 (0+1).