"Rubene" otro uzvaru gūst pār "Ķekavas Bulldogs"

07.10.2018

Otro uzvaru jaunajā sezonā guvusi ELVI florbola līgas sievietēm čempione "Rubene", kas šodien viesos ar 16:1 sakāva turnīra pastarīti "Ķekavas Bulldogs". Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 6 (3+3) punktiem bija Paula Egle.

Čempionvienība "Rubene", kas turnīra pirmajās četrās spēlēs bija piedzīvojusi trīs zaudējumus, šodien viesojās pie pēdējās vietas īpašnieces "Ķekavas Bulldogs", kam tabulā bija tikai viens punkts. Lai arī jau 3.minūtes pirmajā sekundē rezultātu ar precīzu metienu atklāja kocēniete Ieva Ločmele (1:0), pēc pirmā perioda viešanām bija tikai divu vārtu pārsvars – 2:0. Toties jau pēc otrās trešdaļas jautājums par komanda – uzvarētāju no dienas kārtības bija noņemts (7:0). Tikai 56.minūt pēdējā sekundē, kad rezultāts jau bija 14:0, goda vārtus laukuma saimnieču labā guva Edīte Ozoliņa – 1:14. Atlikušajā laikā Kocēnu komanda guva vēl divus vārtus un svinēja savu šosezon pārliecinošāko uzvaru ar 16:1.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta Paula Egle, kura ar 6 (3+3) punktiem bija arī rezultatīvākā. 5 (3+2) punkti Lauras Gaugeres kontā, pa četriem punktiem sakrāja Simona Grāpēna un Rebeka Laure, pa trim – Linda Līce un Marta Lība Zameca, bet 2 (1+1) punkti Evitai Rudzītei. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma goda vārtu autore Edīte Ozoliņa.

"Ķekavas Bulldogs" - "Rubene" 1:16 (0:2, 0:5, 1:9)

53:28 (16:7, 15:15, 22:6)