"Rubene" savā laukumā sakauj "Ķekavu"

24.03.2018

ELVI florbola līgas sievietēm čempione "Rubene" (Kocēni) spērusi vēl vienu platu soli fināla virzienā, šovakar savā laukumā ar 8:0 sakaujot "Ķekavu" un pusfināla sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2:0. Pa 3 (2+1) punktiem uzvarētāju labā guva Liene Adamane un Laura Gaugere.

Čempiones "Rubenes" un bronzas medaļnieces "Ķekavas" sērijas pirmā cīņa, kas notika Lielvārdes novada sporta centrā, pirmā cīņa bija ārkārtīgi spraiga - kocēnietes tajā spēja uzvarēt tikai papildlaikā (6:5). Šovakar Kocēnos abas komandas aizvadīja sērijas otro maču, kura pirmajā perioda laikā tika gūti tikai vieni vārti - kocēniete Juta Muravska 14. minūtē vadībā ar 1:0 izvirzīja savu komandu. Otrās trešdaļas laikā mājinieces panāca jau 5:0, bet visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:0.

Rezultatīvākās starp uzvarētājām ar 3 (2+1) punktiem katrai bija Liene Adamane un Laura Gaugere. Adamane saņēma labākās spēlētājas balvu. "Rubenes" vārtsardze Ilga Jēkabsone atvairīja visus desmit pretinieču metienus. Divus golus Kocēnu komandas labā guva Juta Muravska, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Baiba Juruša. Par labāko starp ķekavietēm atzina Agnesi Brolišu. Jau rīt turpat Kocēnos abas komandas savas nūjas krustos vēlreiz.

"Rubene" - FK "Ķekava" 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

26:10 (9:3, 9:4, 8:3)

"Rubene" - Liene Adamane 3 (2+1), Laura Gaugere 3 (2+1), Juta Muravska 2 (2+0), Baiba Juruša 2 (1+1), Evita Rudzīte 1 (1+0), Zeltīte Bankava 1 (0+1), Lība Daija Mikova 1 (0+1), Ieva Ločmele 1 (0+1), Linda Līce 1 (0+1), Jūlija Rozīte 1 (0+1).