Čempionu divkaujā latvieši grauj igauņus

14.10.2017

Ulbrokas sporta kompleksā šovakar notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā Latvijas čempione "Betsafe/Ulbroka" uzņēma Igaunijas spēcīgāko komandu "EMU SK" (Tartu). Pārliecinošu uzvaru ar 13:4 guva ulbrokieši, kuru vārtsargs Ivars Dišereits sev atvēlētājā laikā atvairīja 28 no 32 viesu metieniem.

Šovakar Ulbrokas sporta kompleksā notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā nūjas krustoja Latvijas čempione "Betsafe/Ulbroka" un Igaunijas tāda paša titula īpašniece "EMU SK" (Tartu). Ulbrokieši maču sāka ar diviem Rolanda Kovaļevska vārtu guvumiem (2:0), bet 13. minūtē viņi bija izvirzījušies vadībā ar 4:0. Tikai 17. minūtē pirmo golu igauņu labā iemeta Svens Ūe (1:4), bet pēc pirmā perioda mājinieki atradās vadībā ar 5:1. Otrajā trešdaļā "Betsafe/Ulbroka" izvirzījās vadībā ar 9:2, bet visā spēlē sakāva igauņus ar 13:4.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar četrām piespēlēm bija Juris Gribusts, Kaspara Šķēla kontā "hat-trick", 3 (1+2) punktus sakrāja Kaspars Miķelsons, kurš saņēma labākā spēlētāja balvu, bet trīs piespēles izdarīja komandas kapteinis Edžus Ceriņš. Pa diviem goliem iemeta Ainārs Juškēvičs, Kristers Eglītis, Emīls Birķis un Rolands Kovaļevskis. Par labāko viesu komandā atzina Svenu Ūi, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. ELVI florbola līgas vīriešiem rezultatīvākajam spēlētājam Pāvelam Stepanovam šoreiz bija jāsamierinās ar 2 (1+1) punktiem.