Vīriešu izlases kandidātiem fiziskās sagatavotības nometne Cēsīs
Šīs nedēļas nogalē Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti uzaicināti uz fiziskās sagatavotības treniņnometni, kas notiks Cēsīs.
Nomeni, kas no 4. līdz 6.jūlijam tiks aizvadīta Cēsīs, vadīs treneris Artis Malkavs. Valstsvienības treneru izveidotajā sarakstā ir 38 florbolisti (četri vārtsargi, 13 aizsargi un 21 uzbrucējs), bet divi no trim ārzemēs spēlējošiem (Artis Raitums un Mihails Kostusevs) Cēsīs neieradīsies – viņiem nosūtīti individuālie treniņu plāni.
Kopā ar jau nosauktajiem trim leģionāriem izlases kandidātu sarakstā iekļauti astoņi "Cēsu alus/Lekrings" spēlētāji, seši "RTU/Inspecta" pārstāvji, pieci "Lielvārdes" spēlētāji, pa trim florbolistiem no Kocēnu "Rubenes", "Ulbrokas/FS Masters", "Ķekavas" un "Bauskas", divi FBK "Valmiera/ViA" spēlētāji, kā arī pa vienam pārstāvim no FK "Rīga" un Stalbes "Pārgaujas".
Vīriešu izlases kandidāti:
Nr.p.k. |
Vārds un Uzvārds |
P. |
Komanda |
1. |
Andis Blinds |
V |
RTU/Inspecta |
2. |
Anrijs Vents |
V |
Cēsu alus/Lekrings |
3. |
Āris Aldiņš |
V |
Rubene |
4. |
Elvis Holsts |
V |
Bauska |
5. |
Ingus Laiviņš |
A |
Cēsu alus/Lekrings |
6. |
Oskars Fīrmanis |
A |
RTU/Inspecta |
7. |
Morics Krūmiņš |
A |
PSS (Somija) |
8. |
Gatis Akūlovs |
A |
Rubene |
9. |
Gatis Liepiņš |
A |
FBK Valmiera/ViA |
10. |
Mārtiņš Broks |
A |
FBK Valmiera/ViA |
11. |
Krists Štelmahers |
A |
Ulbroka/FS Masters |
12. |
Sandris Virsnītis |
A |
Lielvārde |
13. |
Aivis Kusiņš |
A |
Lielvārde |
14. |
Toms Mežotnis |
A |
Ķekava |
15. |
Pēteris Zeltiņš |
A |
Bauska |
16. |
Andris Malkavs |
A |
Cēsu alus/Lekrings |
17. |
Ivo Balodis |
A |
SK Pārgauja |
18. |
Ainārs Juškēvičs |
U |
Ulbroka/FS Masters |
19. |
Artis Raitums |
U |
PSS (Somija) |
20. |
Toms Akmeņlauks |
U |
Lielvārde |
21. |
Artis Savins |
U |
Lielvārde |
22. |
Atis Blinds |
U |
RTU/Inspecta |
23. |
Mārtiņš Rajeckis |
U |
Cēsu alus/Lekrings |
24. |
Mihails Kostusevs |
U |
UHC Grunenmatt Sumiswald Šveice) |
25. |
Jānis Jansons |
U |
RTU/Inspecta |
26. |
Atis Stepāns |
U |
Rubene |
27. |
Toms Niedre |
U |
Bauska |
28. |
Gints Klēģers |
U |
Ķekava |
29. |
Edžus Ceriņš |
U |
Ulbroka/FS Masters |
30. |
Edžus Bunka |
U |
Ķekava |
31. |
Aleksandrs Abramovs |
U |
Cēsu alus/Lekrings |
32. |
Gints Bērtulis |
U |
Cēsu alus/Lekrings |
33. |
Andris Rajeckis |
U |
Cēsu alus/Lekrings |
34. |
Juris Gribusts |
U |
Lielvārde |
35. |
Toms Bitmanis |
U |
FK Rīga |
36. |
Kārlis Bulāns |
U |
RTU/Inspecta |
37. |
Artūrs Jurševskis |
U |
Cēsu alus/Lekrings |
38. |
Henrijs Uzraugs |
U |
RTU/Inspecta |
Galvenais treneris: Īro Parviainens
Treneris: Kristians Bjorkstens
Treneris: Artis Malkavs
Fiz. sagat. treneris: Ivars Čākurs
Ārste: Lilita Lazdiņa
Fizioterapeite: Baiba Rajecka
Ekipējuma menedžeris: Oļegs Groševs
Izlases menedžere: Maija Zēmele