Treimanis izrauj čempionu titulu talseniekiem

05.05.2014

Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta galvenā titula ieguvēju noteikšanai piektdien Lielvārdes Novada sporta centrā bija nepieciešams papildlaiks. U18 grupas finālā par galveno varoni kļuva talsenieks Krišs Treimanis, kurš 14 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu, bet pēc tam arī guva uzvaru nesošos vārtus papildlaikā.

Finālspēles pirmajā periodā "Talsu NSS/ADAX" guva divus vārtus - 2:0. "FS Masters/Ulbroka" spēles turpinājumā ne tikai atspēlējās, bet arī nepilnas astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām izvirzījās vadībā ar 3:2.

Tomēr izšķirošie notikumi vēl bija tikai priekšā, jo "Talsu NSS/ADAX" ofensīva, nomainot vārtsargu ar sesto spēlētāju, vainagojās ar panākumu. Burzmā vārtu priekšā izmanīgākais bija Krišs Treimanis, kurš 14 sekundes pirms perioda beigām atguva neizšķirtu - 3:3.

Papildlaiku komandas uzsāka aktīvi. 21 sekundi pirms tā beigām uzvaru nesošos vārtus guva Talsu florbolists Treimanis - 4:3.