"Rubene" pārliecinoši uzvar finālsērijas pirmajā spēlē

29.03.2014

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas finālsēriju ar uzvaru sākusi Kocēnu "Rubene", kas šovakar savā laukumā ar 8:3 uzvarēja FK "Ķekava" florbolistes. Pa četriem punktiem uzvarētāju labā guva Liene Adamane un Zeltīte Bankava.

Kocēnu sporta namā notikušās spēles rezultātu 11.minūtē atklāja FK "Ķekava" Daces Možeiko personā – 1:0. Kocēnietēm vēl tajā pašā periodā izdevās panākt izlīdzinājumu – Liene Adamane guva vārtus un rezultāts kļuva neizšķirts – 1:1. Mača turpinājumā laukumā arvien vairāk izpaudās "Rubenes" pārsvars – jau otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieces ieguva četru vārtu pārsvaru – 6:2. Pēdējā periodā Kocēnu komanda guva vēl divus vārtus, kamēr viešņas atbildēja tikai ar vienu precīzu raidījumu. "Rubene" uzvarēja ar 8:3, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīta Paula Egle, kura izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Pa četriem punktiem viņas komandā guva Liene Adamane un Zeltīte Bankava, bet 3 (2+1) punktus savāca Edīte Bankava. Labākās spēlētājas tituls "Ķekavas" rindās tika Elīzai Elizabetei Bērziņai, kura ar divām piespēlēm bija rezultatīvākā savā komandā. Sērijas otro spēli abas komandas aizvadīs jau rīt, 30.martā, Lielvārdes novada sporta centrā. Sākums pulksten 16:00.