"Rubenei" Trenčinā būs jācīnās par 5.vietu

10.10.2013

Kocēnu sieviešu komanda "Rubene" EuroFloorball kausa izcīņas turnīrā apakšgrupas otrajā spēlē ar 3:4 piekāpās mājiniecēm – Slovākijas čempionvienības "SK 98 Pruske" florbolistēm. Līdz ar to mūsu meitenēm Trenčinā būs jāaizvada vēl tikai viena spēle - par 5.vietu.

Ja pagājušajā gadā EuroFloorball kausa izcīņas turnīrā, kas notika Košicē, Kocēnu "Rubenes" meitenes Slovākijas čempionēm piekāpās ar 3:7, tad šogad mūsu florbolistes bija optimistiski noskaņotas, jo viņu rindās bija atgriezušās pat vairākas pieredzējušas spēlētājas. Spēles rezultātu gan jau 3.minūtē atklāja mājinieces (0:1), tomēr mūsu meitenes tik viegli nepadevās – 15.minūtē Zane Darša vārtu guvumā pārvērta Baibas Jurušas piespēli – 1:1. Pirmajā pārtraukumā ejot, minimāls pārsvars gan bija pretiniecēm – 1:2. Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Edītes Bankavas piespēle atrada Evitu Rudzīti, kura nekavējās raidīt bumbiņu slovākiešu vārtos – 2:2. Tiesa, jau pēc deviņām sekundēm ar precīzu metienu atbildēja "SK 98 Pruske" spēlētājas – 2:3.

Otrais periods strauji tuvojās noslēgumam, bija palikušas vēl tikai 17 sekundes, kad savus otros vārtus šajā spēlē no Zanes Daršas piespēles guva Evita Rudzīte, jau trešo reizi panākot izlīdzinājumu (3:3). Pēdējā trešdaļā kocēnietes izskatījās pat pārliecinošāk par savām oponentēm – gan vairāk kontrolēja bumbiņu, gan bīstamāk uzbruka, tikai gūt vārtus viņām nekādi neizdevās. Ko neprata izdarīt mūsu meitenes, to 55.minūtē pretuzbrukumā paveica slovākietes, atkal nostādot "Rubeni" iedzinēju lomā – 3:4. Dažas minūtes laika vēl bija, mūsu komanda pat nomainīja vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr atspēlēties vairs nespēja – arī otrajā apakšgrupas mačā piedzīvots zaudējums, šoreiz ar 3:4.

Par labāko spēlētāju "Rubenes" sastāvā tika atzīta aizsardze Linda Līce. Rezultatīvākās šodien bija Evita Rudzīte ar diviem gūtiem vārtiem un Zane Darša, kurai 2 (1+1) punkti. Apakšgrupā ieņemot 3.vietu, mūsu florbolistēm būs jāaizvada vēl viena spēle – 12.oktobrī pulksten 9:00 (pēc Latvijas laika) ar Polijas čempioni "Energa Olimpia".