FK "Ādaži" saņem pirmās ugunskristības

06.10.2013

Šodien Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā debitēja FK "Ādaži" florbolistes, kuras sezonu sāka ar viesošanos pie Kocēnu komandas "Rubene". Kocēnietes līgas jaunpienācējas nežēloja, sagraujot ādažnieces ar 9:2.

Kocēnus sporta namā notikušās spēles pirmais periods pagāja samērā līdzvērtīgā cīņā, tomēr "Rubenes" spēlētāju metieni ievērojami biežāk sasniedza savu mērķi – 4:1. Pirmos vārtus Virslīgā Ādažu komandas labā mača 7.minūtē guva Ulrika Skakovska, panākot 1:2. Spēles turpinājumā laukuma saimnieču pārākums sāka izpausties arvien uzskatāmāk. Pēc otrās trešdaļas "Rubene" atradās vadībā ar 6:2, bet visā spēlē uzvarēja ar 9:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Juta Muravska, kurai šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Baibai Jurušai, Edīte Bankava izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, bet visrezultatīvākā bija Liene Adamane, kurai 3 (2+1) punkti. FK "Ādaži" sastāvā labākās spēlētājas gods tika abu vārtu autorei Ulrikai Skakovskai.