"Ogres Vilkiem" fantastiska atspēlēšanās un pirmā uzvara

28.11.2019

Šovakar Ogrē notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā tikās abas turnīra pastarītes - "Ogres Vilki" uzņēma "Bausku". Ogrēnieši pēdējā perioda sākumā vēl bija zaudētāju lomā ar 2:6, bet spēja atspēlēties un varēja svinēt savu pirmo uzvaru pamatlaikā Virslīgā – 8:7. Izšķirošos vārtus 58.minūtē guva Elvijs Jankovskis.

"Ogres Vilki" un "Bauska" tieši šodien aizvadīja savu pirmā apļa pēdējo spēli, bet neviena no komandām līdz šim vēl nebija ieguvusi kaut vienu punktu. Ogrēniešu situācija bija sevišķi neapskaužama, jo šī vienība, lai arī ELVI florbola līgā spēlē jau trešo sezonu, līdz šim vēl nebija guvusi nevienu uzvaru pamatlaikā. Savā pirmajā sezonā "Ogres  Vilki" pagarinājumā pārspēja to pašu "Bausku", bet otrajā pagarinājumā piekāpās Kocēnu "Rubenei".

Arī šī vakara mačs Ogres florbolistiem sākās ne pārāk veiksmīgi, jo jau 6.minūtē viesi pēc Mārtiņa Mickeviča un Tomasa Valta Jirgensona precīzajiem metieniem bija izvirzījušies vadībā ar 2:0. Pirmā perioda otrajā pusē laukuma saimniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu (2:2), pa golam iemeta Heinrihs Siliņš un Kristers Januševskis. Tomēr pārtraukumā labākā noskaņojumā devās baušķenieki, kuri jau atkal atradās vadībā – 3:2. Otrās trešdaļas laikā "Bauska" panāca jau 5:2, bet 44.minūtē rezultāts kļuva 6:2. "Ogres Vilki" gan nesalūza, gluži pretēji – pēdējā perioda vidū viņiem izdevās fantastiska atspēlēšanās – deviņu minūšu mājinieki guva piecus vārtus un jau atradās vadībā ar 7:6. 57.minūtē Bauskas florbolisti Ģirta Laugaļa personā realizēja skaitlisko vairākumu (7:7), tomēr viesu prieki nebija ilgi. Tieši pēc minūtes ogrēniešu uzbrukuma līderis Elvijs Jankovskis saņēma Edija Hammera piespēli, ko pārvērta vēsturiskas uzvaras vārtu guvumā – 8:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts izšķirošo vārtu autors Elvijs Jankovskis, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Edgaram Birkenfeldam, Stefanam Robertam Dimzam, Kristeram Januševskim un Edijam Hammeram, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Patriks Brieže. Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma Jānis Akmentiņš, kura kontā viena piespēle. Rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Ģirts Laugalis, divus vārtus guva Tomass Valts Jirgensons, bet 2 (1+1) punktu Nikitam Maksurovam. Pēc šīs uzvaras  Ogres komanda ar trim punktiem nostiprinājās 11.vietā, bet baušķenieki joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā pozīcijā.

"Ogres Vilki" – "Bauska"  - 8:7 (2:3, 0:2, 6:2)

28:18 (7:8; 5:5; 16:5)

"Ogres Vilki" – Patriks Brieže 3 (1+2), Edgars Birkenfelds 2 (1+1), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Stefans Roberts Dimza 2 (1+1), Kristers Januševskis 2 (1+1), Edijs Hammers 2 (1+1), Kārlis Krastiņš 1 (1+0), Heinrihs Siliņš 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (0+1).

"Bauska" – Ģirts Laugalis 3 (2+1), Tomass Valts Jirgensons 2 (2+0), Nikita Maksurovs 2 (1+1), Artūrs Dulbe 2 (0+2), Mārtiņš Mickevičs 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (1+0), Jānis Akmentiņš 1 (0+1), Gustavs Pļevoks 1 (0+1).