Kocēnu "Rubene" atspēlējas un pārspēj Igaunijas izlasi

24.11.2019

Pirmā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm notika Tartu, kur Kocēnu "Rubene" otro reizi divu dienu laikā spēkojās ar Igaunijas izlasi. Ja vakar kocēnietes savas pretinieces burtiski samala miltos (11:4), tad šodien viņām pēdējā periodā nācās atspēlēt divu vārtu deficītu, lai svinētu panākumu ar 6:5. Par spēles varoni kļuva Zane Darša, kura izcēlās ar četriem vārtu guvumiem.

Ja vakar Kocēnu "Rubene" Igaunijas sieviešu izlasi bez problēmām sakāva ar 11:4, tad šodien cīņa izvērtās pavisam citāda. Rezultātu jau 4.minūtē atklāja Simona Grāpēna (1:0), bet otrajā trešdaļā četrus vārtus guva igaunietes, izvirzoties vadībā ar 4:2. Spēles lūzums notika pēdējā perioda vidū, kad četru minūšu laikā trīs vārtus guva Zane Darša (5:4), bet Simona Grāpēna pievienoja vēl vienus – 6:4. Atlikušajā laikā igaunietes rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet kocēnietes spēja nosargāt laimīgu uzvaru 6:5.

Par labāko spēlētāju Kocēnu komandas rindās tika atzīta Zane Darša, kura šajā mačā iemeta četrus golus. Simonas Grāpēnas rēķinā divi vārtu guvumi, bet rezultatīvākā jau atkal bija Laura Gaugere, kuras kontā piecas piespēles. Par labāko starp igaunietēm atzina vārtsardzi Saskiu Ormaki kura atvairīja 28 no 34 pretinieču metieniem. Pa diviem vārtiem guva Merli Suvari un Kati Kūtisāri. "Rubene", kam pēc šīs uzvaras ir 21 punkts, turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu, apsteidzot igaunietes, kurām tieši tikpat punktu. Igaunijas sieviešu izlase ar šo spēli šajā sezonā atvadījās no ELVI florbola līgas, kas  tai kalpoja, lai pēc iespējas labāk sagatavotos drīzajam pasaules čempionātam.

Igaunijas izlase – "Rubene"  - 5:6 (0:1, 4:1, 1:4)

37:34 (11:8; 15:11; 11:15)

Igaunijas izlase – Merli Suvari 2 (2+0), Kati Kūtisāri 2 (2+0), Kristela Kopela 1 (1+0), Kristi Rikberga 1 (0+1), Edīte Parnika 1 (0+1), Reti Vārta 1 (0+1).

"Rubene" – Laura Gaugere 5 (0+5), Zane Darša 4 (4+0), Simona Grāpēna 2 (2+0), Paula Matisone 1 (0+1).