Ametere atņem punktu Igaunijas izlasei

21.09.2019

Viena ELVI florbola līgas sievietēm spēle šodien norisinājās Ķekavā, kur vietējā komanda "Ķekavas Bulldogs" uzņēma Igaunijas sieviešu izlasi. Ķekavietēm, kuru labā četrus golus iemeta Inga Ametere, izdevās likvidēt triju vārtu deficītu un pamatlaiku noslēgt neizšķirti (5:5), tomēr pagarinājumā uzvaru izrāva igaunietes – 6:5 ET.

"Ķekavas Bulldogs" savā jaunās sezonas pirmajā mačā uzņēma Igaunijas sieviešu izlasi, kas Latvijas čempionātā startē ārpus konkursa, piedaloties tikai regulārajā turnīrā. Jau pirmo septiņu minūšu laikā igaunietes guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:0. Ar diviem goliem atbildēja ķekavietes Ingas Ameteres personā (2:3), bet pēc pirmā perioda viešņām bija divu vārtu pārsvars – 4:2. Otrās trešdaļas laikā fiksēts tikai viens vārtu guvums – Igaunijas izlase atjaunoja triju vārtu handikapu (5:2). Toties pēdējā periodā vārtus guva tikai latvietes – vienu golu iemeta Anna Mūrniece, bet vēl divus – Inga Ametere, panākot neizšķirtu rezultātu (5:5). Papildlaikā veiksme bija Igaunijas izlases pusē – jau pirmās minūtes vidū ar vārtu guvumu izcēlās Līna Luiha, nodrošinot viešņām uzvaru ar 6:5 un divus punktus turnīra tabulā. "Ķekavas Bulldogs" turnīru sākusi ar vienu punktu tabulā.

Par labāko spēlētāju Ķekavas komandā tika atzīta Līga Vancāne, kura asistēja visos četros Ingas Ameteres vārtu guvumos. Labākās spēlētājas balvu Igaunijas izlasē saņēma Jane Klavana, kurai divas rezultatīvas piespēles. Divas piespēles arī Helenai Ojalai, bet ar diviem goliem izcēlās Merli Suvari.