Kocēnu "Rubene" pārliecinoši iekļūst Superfinālā

31.03.2019

Par ELVI florbola līgas sievietēm pirmo finālisti kļuvis vienpadsmitkārtējā Latvijas čempione "Rubene", kas šodien Kocēnos arī pusfināla sērijas trešajā spēlē pārliecinošo sakāva komandu "Ķekavas Bulldogs" (19:3), sērijā triumfējot ar 3:0. Gluži kā abos iepriekšējos pusfināla mačos, arī šajā spēlē rezultatīvākā starp kocēnietēm bija Laura Gaugere, kurai 6 (3+3) punkti.

Šī pāra pirmajā spēlē, kas pagājušās  nedēļas nogalē notika "Ķekavas Bulldogs" laukumā, Kocēnu "Rubene" uzvarēja ar 16:2, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0. Tajā mačā Laura Gaugere izcēlās ar 6 (3+3) punktiem. Šonedēļ sērija pārcēlās uz Kocēnu sporta namu, kura vakardienas mačā laukuma saimnieces bija pārākas ar 12:3, bet Laurai Gaugerei vēl 5 (3+2) punkti. Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām "Rubenei" bija vajadzīgs vairs tikai viens panākums (2:0).

Sērijas trešā mača rezutlātu 9.minūtē ar precīzu metienu atklāja kocēniete Paula Matisone (1:0), bet nepagāja ne divas minūtes, kad ķekavietes atbildēja ar to pašu – 1:1, vārtu guvums Kristiānas Biezumas kontā. Tomēr jau atkal spēku samērs bija pārāk nevienlīdzīgs – vēl pirmā perioda laikā "Rubene" izvirzījās vadībā ar 5:1, otrajā trešdaļā tika fiksēti vēl astoņi bezatbildes vārtu guvumi (13:1), bet visā mačā Kocēnu komanda bija pārāka ar 19:3, sērijā triumfējot ar 3:0.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju komandā tika atzīta Paula Matisone, kurai šajā mačā 4 (3+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Evitai Rudzītei. 3 (2+1) punkti Martai Lībai Zamecai, pa diviem goliem iemeta Lība Daija Mikova un Madara Adamane. Rezultatīvākās bija Simona Grāpēna ar 5 (3+2) punktiem un Laura Gaugere, kurai šoreiz 6 (3+3) punkti. Pusfināla sērijas trijās spēlēs Gaugere sakrājusi 17 (9+8) rezultativitātes punktus. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Jolanta Kļava, kuras  kontā viena rezultatīva piespēle. Kocēnu "Rubene" 15. pavasari pēc kārtas iekļuvusi Superfinālā, kas notiks 13. aprīlī "Arēnā Rīgā".

"Rubene" - "Ķekavas Bulldogs" 19:3 (5:1, 8:0, 6:2), sērijā 3:0

58:19 (16:6, 19:5, 23:8)

"Rubene" – Laura Gaugere 6 (3+3), Simona Grāpēna 5 (3+2), Paula Matisone 4 (3+1), Evita Rudzīte 4 (3+1), Marta Lība Zameca 3 (2+1), Lība Daija Mikova 2 (2+0), Madara Adamane 2 (2+0), Linda Līce 2 (0+2), Ieva Ločmele 1 (1+0), Jūlija Rozīte 1 (0+1), Liene Adamane 1 (0+1), Rebeka Laure 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Edīte Ozoliņa 1 (1+0), Līga Vancāne 1 (1+0), Kristiāna Biezuma 1 (1+0), Jolanta Kļava 1 (0+1), Anda Luža 1 (0+1).