"Talsu NSS/Krauzers" izglābj punktu mačā pret "Ķekavu"

25.01.2019

Pirmajā no divām šovakar notikušajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm "Ķekava" savā laukumā uzņēma komandu "Talsu NSS/Krauzers". Talsinieki, kuri lielāko daļu mača bija iedzinēju lomā, 17 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu (5:5), izcīnot vismaz punktu, bet pagarinājumā uzvaras vārtus ķekaviešu labā guva Klāvs Jansons – 6:5.

"Ķekava" savā laukumā uzņēma komandu "Talsu NSS/Krauzers", ko turnīra pirmajā aplī viesos bija uzvarējusi ar 5:2. Arī šīvakara mačā tieši ķekavieši bija tie, kuri atklāja rezultātu – 1:0, jau 2.minūtē vārtus guva Henrijs uzraugs. Pirmā perioda vidū talsinieks Mareks Stančiks atjaunoja neizšķirtu (1:1). Otrās trešdaļas laikā mājinieki guva par vieniem vārtie, vairāk un izvirzījās vadībā ar 3:2. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Ķekavas komandai bija pat divu vārtu pārsvars (5:3), bet 55.minūtē vienus vārtus atguva Matīss Jorens Švēdenbergs (4:5), bet 17 sekundes pirms signāla Toms Bitmanis guva vēl vienus vārtus, ļaujot Talsu komandai garantēt sev vismaz vienu punktu – 5:5. Papildlaiks beidzās ļoti ātri, jo jau pēc 32 sekundēm ķekavietis Klāvs Jansons guva uzvaras vārtus (6:5), nodrošinot savai komandai divus punktus turnīra tabulā.

Tieši Klāvs Jansons ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais starp uzvarētājiem. Pa 2 (1+1) punktiem guva Henrijs Uzraugs, Aivis Hammers un Endijs Kleistrovs, bet balvu kā labākais spēlētājs saņēma vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 37 no 42 pretinieku metieniem. Par labāko starp talsiniekiem atzina Matīsu Jorenu Švēdenbergu, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. 2 (1+1) punkti Emīlam Krūmiņam, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Jānis Ragovskis. "Ķekavai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 23 punkti un kāpiens uz 7.vietu. Talsu komandai tagad 30 punkti un joprojām 3.vieta.

"Ķekava"  – "Talsu NSS/Krauzers" 6:5 ET (1:1, 2:1, 2:3, 1:0)

28:42 (10:9, 9:17, 8:16, 1:0)

"Ķekava" – Klāvs Jansons 4 (3+1), Henrijs Uzraugs 2 (1+1), Aivis Hammers 2 (1+1), Endijs Kleistrovs 2 (1+1), Dinārs Vaitaitis 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Jānis Ragovskis 3 (1+2), Emīls Krūmiņš 2 (1+1), Matīss Jorens Švēdenbergs 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1).