"Ogres Vilki" savu antirekordu turpina Valmierā

03.11.2018

Devīto zaudējumu deviņās spēlēs piedzīvojusi ELVI florbola līgas vīriešiem pastarīte "Ogres Vilki", kas šovakar viesos ar 5:16 atzina vicečempiones "Valmieras" pārākumu. Jāpiebilst, ka tas bija jau sestais mačs pēc kārtas, kurā ogrēniešu pāridarītāji guva vairāk nekā desmit vārtu. Valmieriešu labā pa četriem punktiem savāca Ints Vilks un Mārtiņš Broks.

"Ogres Vilki" mačā pret "Valmieru" savus vārtus neskartus spēja nosargāt trīs minūtes, bet tad 20 sekunžu laikā ielaida trīs golu – 0:3. Pa vārtiem guva Gatis Liepiņš, Arnijs Kuratņiks un Ints Vilks. Pirmā perioda vidū ar diviem rezultatīviem raidījumiem atbildēja ogrēnietis Heinrihs Siliņš, tomēr mača liktenis praktiski tika izšķirts jau pirmajās 20 minūtēs, kuru laikā valmierieši izvirzījās vadībā ar 8:3. Otrajā trešdaļā FBK "Valmiera" savu pārsvaru palielināja par diviem vārtiem (10:3), bet visā spēlē svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 16:5, sagādājot "Ogres Vilkiem" devīto zaudējumu deviņās spēlēs. Jau sešās spēlēs pēc kārtas pretinieki Ogres florbolistu vārtos iemetuši vairāk nekā desmit bumbiņas.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Aleksejs Jakovļevs, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. 2 (1+1) punkti Ivo Balodim, divus golus iemeta Artūrs Bračka. Pa trim rezultativitātes punktiem guva Arnijs Kuratņiks, Aigars Belasovs, Gatis Liepiņš, Ričards Eglītis un Matīss Salmiņš, bet rezultatīvākie bija Mārtiņš Broks un Ints Vilks – pa četriem punktiem katram. Par labāko starp ogrēniešiem atzina Jāni Banderu, kura kontā 2 (1+1) punkti, Heinrihs Siliņš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. "Valmierai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir septiņi punkti, bet joprojām tikai 9.vieta. "Ogres Vilki" joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā vietā.

FBK "Valmiera" - FK "Ogres Vilki" 16:5 (8:3, 2:0, 6:2)

45:17 (18:6, 16:5, 11:6)

FBK "Valmiera" – Ints Vilks 4 (3+1), Mārtiņš Broks 4 (2+2), Ričards Eglītis 3 (2+1), Arnijs Kuratņiks 3 (1+2), Aigars Belasovs 3 (1+2), Gatis Liepiņš 3 (1+2), Matīss Salmiņš 3 (1+2), Artūrs Bračka 2 (2+0), Ivo Balodis 2 (1+1), Māris Riekstiņš 2 (0+2), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Aleksejs Jakovļevs 1 (1+0).

FK "Ogres Vilki" – Heinrihs Siliņš 2 (2+0), Jānis Banders 2 (1+1), Toms Rislings 1 (1+0), Edgars Birkenfelds 1 (1+0), Reinis Kārlis Rutkis 1 (0+1), Elvijs Jankovskis 1 (0+1), Māris Teika 1 (0+1), Rihards Zvirgzdiņš 1 (0+1).