Čempioniem smagi nākusi uzvara pār "Bausku"

27.10.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar viesojās pie komandas "Bauska". Lai arī baušķenieki turnīra tabulā ieņem necilo priekšpēdējo vietu, ulbrokiešu uzvara nebija nemaz tik pārliecinoša – tikai 6:4. Pa diviem goliem uzvarētāju labā iemeta Edžus Ceriņš un Eduards Stūre.

Pašreizējā čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar viesojās pie turnīra tabulas priekšpēdējās vietas īpašnieces "Bauskas", kas savu vienīgo uzvaru guvusi pār līgas pastarīti "Ogres Vilki". Ulbrokiešiem gan arī šajā sezonā ne viss notiek, kā viņi vēlētos. Savā iepriekšējā mačā čempioni viesojās pie "Ķekavas", kam piekāpās papildlaikā – 7:8. Bauskā ulbrokieši pēc Edžus Ceriņa un Nika Ķuzuļa metieniem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz pirmajam pārtraukuma baušķenieki Aivis Barkovskis un Gints Velmunskis uz rezultātu tablo atjaunoja līdzsvaru – 2:2. Pēc otrās trešdaļas viesiem jau atkal bija divu vārtu pārsvars (5:3), bet 53.minūtē mājinieks Nikita Mkasurovs to samazināja līdz minimumam – 4:5. 59.minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Edžus Ceriņš, nodrošinot Ulbrokas komandai samērā smagi nākušu uzvaru ar 6:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Eduards Stūre – viņš un Edžus Ceriņš šajā mačā guva pa diviem vārtiem. 2 (1+1) punkti Kaspara Šķēla kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Reini Kirilko, kurš atvairīja 15 no 21 ulbrokiešu metiena. Ulbrokas komandai pēc šīs uzvaras ir 16 punktu, turnīra tabulā tā pakāpās uz 3.vietu. Baušķeniekiem joprojām tikai trīs punkti un 11 komandu konkurencē priekšpēdējā pozīcija.

"Bauska" – "Betsafe Oxdog Ulbroka" 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)

20:21 (9:8, 4:8, 7:5)

"Bauska" – Nikita Maksurovs 1 (1+0), Aivis Barkovskis 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (1+0), Gints Velmunskis 1 (1+0), Māris Akmentiņš 1 (0+1), Pēteris Zeltiņš 1 (0+1).

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Edžus Ceriņš 2 (2+0), Eduards Stūre 2 (2+0), Kaspars Šķēls 2 (1+1), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Māris Ronis 1 (0+1), Kristers Eglītis 1 (0+1), Atis Blinds 1 (0+1), Rolands Kovaļevskis 1 (0+1).