"Lekrings" atzīst Igaunijas izlases pārākumu

27.10.2018

Viena ELVI florboka līgas sievietēm spēle šovakar notika Cēsīs, kur vietējā komanda "Lekrings" krustoja nūjas ar Igaunijas izlasi. Sīvā cīņā uzvaru ar 6:4 guva igaunietes, kuru rindās ar 4 (3+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Judīte Hivarinena.

Cēsu komanda "Lekrings" savā laukumā uzņēma Igaunijas sieviešu izlasi, ar ko šosezon jau reiz bija tikusies, viesos piedzīvojot sakāvi ar 2:15. Arī šīvakara maču pārliecinoši sāka igaunietes, kas pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet mača vidū panāca jau 5:0. Mājinieces savus pirmos vārtus guva tikai 38.minūtē, kad precīzs metiens padevās Betijai Raseicevai – 1:5. Toties pēdējo periodu ievērojami labāk aizvadīja cēsnieces, kas šajā spēles nogrieznī bija pārākas ar 3:1. Visā spēlē uzvaru gan svinēja Igaunijas izlase – 6:4.

Par labāko spēlētāju Igaunijas sieviešu izlasē tika atzīta Pille Arro, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Viņas komandas biedrenei Judītei Hivarinenai 4 (3+1) rezultativitātes punkti, bet Kristi Rikbergai – 3 (1+2) punkti. Labākās spēlētājas balvu "Lekringa" sastāvā saņēma Luīze Raseiceva, kura ar 2 (1+1) punktiem bija rezultatīvākā. Igaunijas izlasei pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 17 punktu un 1.vieta, bet Cēsu komandai joprojām divi punkti un piektā pozīcija.

"Lekrings" – Igaunijas izlase 4:6 (0:2, 1:3, 3:1)

19:29 (6:13, 7:10, 6:6)

"Lekrings" – Luīze Raseiceva 2 (1+1), Elīna Šarova 1 (1+0), Madara Akmentiņa 1 (1+0), Betija Raseiceva 1 (1+0), Elena Klaviniusa 1 (0+1), Klinta Mārtiņjēkaba 1 (0+1).

Igaunijas izlase – Judīte Hivarinena 4 (3+1), Kristi Rikberga 3 (1+2), Šarlote Marlēna Koverika 1 (1+0), Kadre Latmeta 1 (1+0), Tēle Randoja 1 (0+1), Reti Vārta 1 (0+1).