Čempione "Rubene" viesos pārspēj vicečempiones

27.10.2018

Vienā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm čempione "Rubene" (Kocēni) viesojās galvaspilsētā pie vicečempiones "NND Rīga". Ārkārtīgi spraigā un aizraujošā cīņā uzvaru ar 3:2 svinēja kocēnietes, kuru labā izšķirošos vārtus guva Paula Egle.

Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, šovakar tikās divas pēdējo gadu titulētākās komandas – vicečempione "NND Rīga" uzņēma čempioni "Rubeni" (Kocēni). Pirmā perioda laikā nevienai no sāncensēm pie vārtu guvuma tikt neizdevās, bet otrajā trešdaļā pa golam iemeta kocēnietes Laura Gaugere un Linda Līce – 2:0. Pēdējā periodā divus vārtus pēc kārtas  guva rīdziniece Santa Torstere, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. 54.minūtē kocēniete Paula Egle reabilitējās par šajā mačā neizmantoto soda metienu, gūstot uzvaras vārtus – 3:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Linda Līce, kurai šajā mačā viens gols. Rezultatīvākā viņas komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Laura Gaugere. Labākās spēlētājas balvu Rīgas komandā saņēma Nanna Mollere Sorensena, kuras kontā viena rezultatīva piespēle. Santa Torstere izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Kocēnu "Rubenei" pēc šīs uzvaras turnōira tabulā 12 punktu un 3.vieta. Rīdziniecēm tikai septiņi punkti un 4.vieta.

"NND Rīga" - "Rubene" 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

37:25 (11:5, 19:11, 7:9)

"NND Rīga" – Santa Torstere 2 (2+0), Nanna Mollere Sorensena 1 (0+1), Santa Muceniece 1 (0+1).

"Rubene" – Laura Gaugere 3 (1+2), Paula Egle 1 (1+0), Linda Līce 1 (1+0), Evita Rudzīte 1 (0+1).