"Rubene" arī sesto reizi pieveic "Ķekavas Bulldogs" florbolistes

07.03.2013

Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas regulārā turnīra spēle – Kocēnu "Rubene" viesojās pie "Ķekavas Bulldogs", un arī sestajā abu komandu tikšanās reizē svinēja uzvaru – 10:2. Ražīgākā uzvarētāju rindās ar 7 (3+4) punktiem bija Edīte Bankava, kura vēl vairāk nostiprinājās Virslīgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī.

Kocēnu "Rubene" Ķekavas sporta namā jutās gluži kā mājās, jo jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrajā trešdaļā vienus vārtus guva arī "Ķekavas Bulldogs", taču viešņas atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem – 5:1. Pēdējais periods bija visrezultatīvākais abas komandas dubultoja savu vārtu pūru, bet tas nozīmēja, ka kocēnietes izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:2.

Par labāko spēlētāju "Rubenes" rindās tika atzīta aizsardze Baiba Juruša, kuras kontā divas rezultatīvas piespēles. Vairāk punktu bija savākušas Edīte Bankava – 7 (3+4), Liene Adamane – 5 (4+1), un Zanda Bērziņa – 2 (1+1). Jāpiebilst, ka Bankava ar 50 (30+20) punktiem ir Virslīgas rezultatīvākā spēlētāja. Par labāko ķekaviešu rindās tika atzīta vienu vārtu autore Inga Ametere.

Kocēnu "Rubenei" tagad ir 29 punkti un turnīra tabulā samērā stabila 2.vieta. "Ķekavas Bulldogs" ar četriem punktiem ieņem 4.vietu.