Arī dānietes no Valmieras tiek uz pasaules čempionātu

02.02.2013

Dānijas florbolistes Valmierā notiekošajā kvalifikācijas turnīrā šodien ar 12:2 sakāva itālietes, izcīnot sev 3.vietu un tiesības spēlēt 9.pasaules čempionātā, kas gada nogalē norisināsies Čehijā.

Dānijas izlasei, lai nodrošinātu sev 3.vietu kvalifikācijas turnīrā un nopelnītu ceļazīmi uz Čehiju, mačā ar pastarītēm itālietēm derēja tikai uzvara. Pamatus tai dānietes ielika jau pirmajā periodā, ko uzvarēja ar 5:1. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 8:1, bet visā spēle pārliecinoša uzvara ar 12:2. Dānijas florbolistēm turnīra tabulā 6 punkti un 3.vieta, bet itālietes pēdējā vietā bez punktiem.

TURNĪRA TABULA

Uzvarētāju rindās šajā mačā ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Džasmina Damme-Heinrihsena, kurai tika labākās spēlētājas gods. Par labāko starp itālietēm tika nosaukta vienu vārtu autore Džuliana Gislere.