Vācijas florbolistes izcīna otro uzvaru

01.02.2013

Valmierā notiekošā pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīra ceturtās dienas otrajā spēlē Vācijas izlase ar 11:2 sakāva itālietes. Vācietēm tagad ir četri punkti un 3.vieta turnīra tabulā.

Turnīra pastarīte Itālija maču pret vācietēm uzsāka ļoti sparīgi, tomēr nekādi brīnumi nenotika - pēc pirmā perioda Vācijas valstsvienība atradās vadībā ar 3:0, pēc otrā - jau ar 6:1. Tāpat kā savās iepriekšējās spēlēs, arī šoreiz itālietes visvairāk vārtu ielaida pēdējā trešdaļā - Vācija svinēja uzvaru ar 11:2.

Par labāko spēlētāju Vācijas izlases rindās tika atzīta Paulīne Baumgartena, kurai šajā mačā 4 (2+2) punkti, 4 (3+1) punkti arī Annei Marijai Mietcei. Rezultatīvākā starp itālietēm bija Liana Messere ar 2 (1+1) punktiem, bet labākās spēlētājas gods tika Ariana Steherei.